Opinie klientów o Esencja Tajlandii

5.3 /6
209 
opinii
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.2
Transport
5.5
Wyżywienie
5.1
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Barbara, Kraków 10.02.2015

Ocena bardzo dobra

Jestem bardzo zadowolona z wycieczki. W sumie nie mam żadnych krytycznych uwag. Bardzo podobała mi się praca pilotki,pani Weroniki, niestety nie pamiętam nazwiska. Pani Weronika opowiadała bardzo dużo, zawsze opiekowała się grupą, służyła dobrą radą i pomocą.

6.0/6

Marek, Koszalin 20.07.2017
Termin pobytu: styczeń 2017

Wypoczynek na wyspie Koh Samet

Wyspa Koh Samet to wymarzone miejsce, czuliśmy sie na niej jak w Raju!

6.0/6

Anna, Gdańsk 03.04.2023
Termin pobytu: luty 2023

Niezapomniane chwile w Tajlandii

Fantastyczna wycieczka po północnej części Tajlandii. Bardzo dobry program, pozwalający zwiedzić najważniejsze i najpiękniejsze zakątki Tajlandii jak również odpocząć. Wycieczka nie jest zbyt forsująca. Ma początek zwiedzanie Bangkoku, Zloty Budda, Szmaragdowy Budda i Pałac Królewski dzielnica chińska. Wieczorem dla chętnych kolacja na statku a przedtem elektryzujący pokaz fontann lub skorzystanie z ulicznych masaży i spróbowanie ulicznego jedzenia. Nastepne dni to zwiedzanie Ayutthaya, Lop Buri z małpami biegającymi na wolności, most na rzece Kwai. Odwiedziliśmy a właściwie dopłynęliśmy na pływający targ wodny, jedzenie kupowane z łódek, super desery owocowe, można tam było nabyć lokalne przyprawy i kosmetyki. Zwiedziliśmy też targ kwiatowy. Park Narodowy Erawan gdzie czuje się zapach dzikiej przyrody. To czas spędzony na relaksie przy wodospadach lub relaks połączony ze wspinaczką. Ostatni dzień to odpoczynek w wybranym przez siebie hotelu. Oczywiście dla osób, które dysponują czasem, możliwość przedłużenia wypoczynku o tydzień. To tylko ogólny zarys wycieczki. W trakcie zwiedzania towarzyszyła nam pilotka Paulina i przewodnik Pat. Fantastyczni ludzie. Pani Paulina to osoba z olbrzymią wiedzą i pasją. Bardzo ciekawie przez całą podróż dzieliła się nią z nami. Nie wspomniałam jeszcze o tym, że zarówno zakwaterowanie w hotelach 4* jak i jedzenie zawarte w cenie bylo rewelacyjne. Mam cudowne wspomnienia i przekonanie, że jeszcze nie raz skorzystam z wycieczek objazdowych organizowanych przez TO Rainbow.

6.0/6

Ryszard Jan, Jedlina - Zdrój 01.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Szalony czas

Na objeździe było ciekawie najlepiej pamiętamy targ wodny. Jak ktoś lubi zabytki na pewno będzie zadowolony. Wyprawa na 7 wodospad w parku był Super. Pattaya - to trzeba zobaczyć i nastawić się na gwar miasta.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem