Opinie klientów o Esencja Tajlandii

5.3 /6
209 
opinii
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.2
Transport
5.5
Wyżywienie
5.1
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Alicja, Żary 20.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

ZADOWOLONA

Wycieczka Esencja Tajlandii trafny wybór ,organizacja bez żadnych uwag ;wszystko dopracowane i zorganizowane w 100 % Pilot Pani Ania bardzo .bardzo profesjonalna 'wiedzieliśmy gdzie jedziemy co będziemy zwiedzać i co dla mnie było ważne bez tz, bata nad głową na wszystkie atrakcje było wystarczająco dużo czasu .Było cudownie

6.0/6

tedimedi 30.11.2023

Egzotyczna Tajlandia

Dobrze skrojony program, niemęczące zwiedzanie. Super rezydent. Pomimo śniadań na każdym kroku można smacznie zjeść. Polecam serdecznie.

6.0/6

ANNA, Mysłowice 22.01.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Wrażenia z pobytu

Witam Chciałabym podzielić się wrażeniami z pobytu na imprezie Esencja Tajlandi w terminie 9-17.01.2023r. Szczerze... ,zakochałam się w tym kraju od pierwszego dnia pobytu. Nie wspomnę już o samym klimacie tego miejsca na świecie,ale o całej otoczce tej imprezy Począwszy od komfortu przelotu,byłam bardzo mile zaskoczona opieka na pokładzie. Na lotnisku spotkało mnie bardzo mile przywitanie opiekuna naszej grupy p.Moniki,która towarzyszyła nam pomocą,ciekawymi opowieściami ,ciekawostkami ,a także wielkim z zaangażowaniem wykonała swoją pracę. To była moja pierwsza podróż z Rainbow początek kolejnych podróży . Pełen profesjonalizm,opieka,a także zgodność planu imprezy z tym co mnie spotkało podczas pobytu ,w 100 procentach potwierdziło rzetelność Rainbow. Polecam wszystkim,którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystania z imprezy tegoż biura. Serdecznie dziękuję za cudowne wrażenia po powrocie,które pozostaną ze mną na długi czas. pozdrawiam serdecznie Anna W.

6.0/6

para w Tajlandii 19.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Wszystko to , co warto zobaczyć w Tajlandii

Esencja Tajlandii to wspaniała możliwość zobaczenia najlepszych miejsc Tajlandii i poznanie jej kultury . Pilot Mikołaj - najlepszy przewodnik jakiego mogliśmy sobie wymarzyć . Hotele i jedzenie na wysokim poziomie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem