Europa świętuje karnawał

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.9 /6 ( 4 opinii )
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Wenecja – czar wspaniałych masek ● Rijeka – kolorowy korowód karnawałowy ● Pula – powrót do czasów gladiatorów ● Porecz – najcenniejszy zabytek sztuki bizantyjskiej ● Postojna – najdłuższa turystyczna jaskinia w Europie ● Predjamski zamek – największy jaskiniowy zamek na świecie ● Ljubljana – stolica Słowenii ● Wiedeń – cesarskie miasto i współczesna metropolia

Terminy i ceny wycieczki 1

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. Późnym wieczorem przyjazd na nocleg do hotelu w okolicach Udine (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). Po drodze planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, w godzinach porannych przyjazd do Wenecji na parking Tronchetto, a następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka, centrum karnawałowej Wenecji. Spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Bazylikę św. Marka, Pałac Dożów i Wieżę Dzwonniczą - najwyższą budowlę w mieście, zobaczymy także słynne mosty Rialto i Westchnień. W czasie wolnym damy się porwać karnawałowemu szaleństwu. Codziennie organizowane są uliczne pochody, parady, wybierane są najpiękniejsze maski. Wenecki karnawał ściąga do miasta tysiące turystów bawiących się na ulicach, placach i w kawiarniach. Proponujemy zabrać ze sobą stroje karnawałowe lub chociaż maski, by naprawdę poczuć atmosferę karnawału. Po zwiedzaniu czeka nas proponujemy rejs gondolami po kanałach weneckich, który w czasie karnawału jest również wyjątkowy. Wieczorem przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/ ***
Pokoje: funkcjonalnie wyposażone 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV. Większość pokoi posiada balkon.
Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja i bar, niektóre hotele z basenem.
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (najczęściej bufet, rzadziej serwowane, w zależności od hotelu)

Naszym zdaniem: lokalizacja hotelu nad morzem daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie możliwość relaksu po zwiedzaniu. Kategoria lokalna: **/***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (6 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania i obiadokolacje wg. programu, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników (łącznie z systemem Tour Guide, bez taksy klimat.) - ok. 133 EUR/os.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.9/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/europa-swietuje-karnawal/zakwaterowanie-cka
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Dodaj opinię

4.9

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Chorwacji! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon