Opinie o Sunbeach
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Sunbeach w marcu
Marek, Warszawa 24.03.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzePodjazd bardzo zachęcający, lobby hotelu to prawie 5*, domek wewnątrz trochę podniszczony zębem czasu, brudne zasłony, ważne, że łóżko było wygodne, w domku głównie śpi się. Piękne palmy, piękna, dobrze utrzymana roślinność. Nieustanny śpiew ptaków. Obsługa trochę smętna w czasie ramadanu. Wyżywienie all inclusive bardzo dobre, dobrze przyprawione potrawy. Restauracja La Cucina na wyższym poziomie, ale... nie jest osłonięta wystarczająco, w marcu potwornie wieje wieczorem. Wieczorami występują zespoły muzyczne serwujące bardzo dobrą muzykę i wokal. Plaża, publiczna, mogłaby być częściej sprzątana z tego co wyrzuca ocean. Wi-fi działa w całym hotelu.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sunbeach
Robert, 25.01.2024 | Termin pobytu: grudzień 2023 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel jest w miarę czysty, jedzenie jest OK, nic specjalnego ale da się zjeść. Do plusów należy bardzo miła obsługa, do minusów za to zaniedbana plaża i alkohole których nie da się pić, może poza białym winem i piwem.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Gambia
mg 06.04.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąjak na warunki Afrykańskie hotel może być , bardzo słaba kuchnia , alkohol w formule all beznadziejny ale piwo lokalne jest do przyjęcia, ludzie mili ale bardzo smutni, wszędzie straszna bieda ……………………………………………………………………………………………………
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
polecam
Janusz Bogdan, KROŚNIEWICE 23.11.2024 | Termin pobytu: listopad 2024 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiwszystko przebiegło zgodnie z planem wypoczynek udany jak na Afrykę to było super hotel położony w fajnej okolicy obsługa wspaniałą jedzenie dobre każdy znajdzie coś dla siebie
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
De Lux a la Gambia
Czesław Kazimierz 03.03.2026 | Termin pobytu: luty 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąPokoje o nazwie De Lux przypominają raczej akademik za późnego Gomułki. Pozostałe aspekty, zwłaszcza kolacje (ponad 20 dań i ponad 20 różnych sałatek do wyboru) i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Program wycieczek wystarczający, by poznać kraj (byle nie ostatniego dnia, bo nie ma czasu na wytchnienie po maratonie wycieczek).
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
3 plus
Agata, --- 26.11.2023 | Termin pobytu: listopad 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parzeDobry kierunek na tygodniowa ucieczke od naszego listopadowego klimatu. 35 stopni, dlugi dzien i slonce. Hotel oceniam na 3+. Standard sredni, mila obsluga, plaza szeroka ale bez efektu wow, przy basenie ciasno. Poduszki na lezaki - tragedia. Jedzenie ok. Animacje srednie. Dla dzieci nic w tym hotelu nie ma (to nie zarzut tylko informacja gdyby ktos rozwazal to miejsce na pobyt z dzieckiem). Opieka rezydenta na b.dobrym poziomie. Zaleta Gambii to tylko 1h roznicy czasu, cieplo I slonce. Mili I serdeczni ludzie.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Afryka to inny świat
marcin 06.04.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeGambia to bardzo biedny kraj i jak ktoś nie ma silnych nerwów to lepiej odpuścić sobie ten kierunek.Nie ma tam pięknych parków ,okolice hoteli to slumsy i zaniedbane ogrody,ludzie niby mili tylko po co ostrzegani jesteśmy aby nie eksponować wartościowych rzeczy . Generalnie spacery nie należą do najprzyjemniejszych ,ciągle się ktoś przyczepia ,ciągle czuć spojrzenia od góry do dołu .Hotel hmmm.no raczej nie hotel lecz szeregowe bungalowy kryte eternitem,łazienki dramat ,brudne i zaniedbane .Pokoje akceptowalne ,wygodny materac ,słabo działająca klimatyzacja w wielu pokojach,raczej uznał bym to za wioskę wakacyjną jak hotel.Roślinność słaba ,kilka palm ,kilka roślinek ,zwierzaków poza psami brak ,kilka ptaków czasem się pokaże niec wiecej. Jedzenie codziennie praktycznie takie samo, kiedy pojawiają się krewetki wydawane są praktycznie po jednej sztuce a lepsza jagnięcina po plasterku co żenujące i poniżej krytyki. Obsługa niby uśmiechnięta lecz to teatralna poza o której można się przekonać jak przez kilka dni nie będzie dawany napiwek do ręki ,choć nie dotyczył wszystkich ,były również osoby które były bardzo miłe i uczynne. Drinki Ok ponieważ alkohol rosyjski nie tubylczy przynajmniej czysta wódka ,whyski jakiś wynalazek nie do picia ,barmani mili ,uczynni ,często pojawiający się nawet na plaży po zamówienia i to myślę największy atut obiektu który ciągnie słabą resztę w górę. Można odpocząć,na plaży cisza,ochrona czuwa nad tym cały czas.Czy pojadę tam ponownie? raczej nie , na tle Zanzibaru baru,Kenii wypada słabo,czy było warto? myślę że warto poznawać świat ,nabierać dystansu i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy.Lot nowymi samolotami więc spoko ,trzeba pamiętać że na lotnisku płaci się dodatkowo 40 euro od osoby .
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Gambia, wycieczka z dzieckiem marzec 2024
Piotr 18.03.2024 | Tagi: do 25 lat, w parzeHotel w rzeczywistości daleki od opisu na stronie i zdjęć. Nie ma tam nic z luskusu z opisu wycieczki. Przyjazd na miejsce po północy i niestety powitanie rozpoczęte wymianą pokoju (zapach wilgoci i mokra ściana). Pozytywnie: +Jedzenie ok. +Obsługa na terenie hotelu miła i pomocna +Rezydent konkret (Radek) Negatywnie: - standard hotelu - standard lokalnych atrakcji (krokodyle, małpyitd) - nachalni lokalesi po opuszczeniu bram hotelu. - doplata 50 eur za pozostanie w pokoju do zbiórki przy wyjezdzie - brakuje atrakcji w obiekcie dla dzieci (była dwójka dzieci w całym obiekcie) - brudna i zaśmiecona plaża Na safari do Senegalu z dzieckiem 5 letnim nie jechałem, relacja czasu atrakcji do czasu przejazdu niekorzystna. Podsumowując wycieczkę do Gambii i hotelu Sunbeach: czas przelotu i cena wycieczki nieadekwatna do oferty na miejscu. W zasadzie to samo mozna przeżyć w Afryce Północnej za pół ceny i czasu przelotu.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Afrykańskie sanatorium
damiankolodziej1@interia.pl 11.01.2025 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiJedyny hotel w Gambii z all insclusive i to nas właśnie zmusiło do wybrania tego hotelu,i to był nasz błąd. Ale od początku po tygodniowym objeździe po Senegalu nie mogliśmy się doczekać usiąść przy piwie i cieszyć się z animacji i zasłużonego wypoczynku. Wszystko wyglądało z zewnątrz dobrze dopóki nie weszliśmy na infrastrukturę hotelu....sami emeryci dosłownie Ciechocinek. Myślimy dobra emeryci też potrafią się bawić, więc sprawdziliśmy rozpiskę animacji w ciągu dnia. Widocznie w tym hotelu animacje opierają się tylko na rozpisce bo kompletnie nic się nie dzieje! Sześciu animatorów i żadnych interakcji, mają państwo na stole gry planszowe i bawcie się! No bez przesady to po co są ci animatorzy? Żeby muzykę puszczać? Przez brak ingerencji animatorów sami zdecydowaliśmy pograć w waterpolo, które też się znajduje na rozpisce. Okazało się, że nawet tego nie da się zrealizować...Dwa baseny z czego jeden ma 2 metry głębokości ok też lubię popływać, ale drugi basen to 6 metrowy prostokąt 0.50 cm głębokości na całą powierzchnię czemu to ma służyć? Ani to brodzik bo dzieci nie ma,ani do waterpolo bo za płytko... Podsumowując jeżeli zawczasu chcecie zobaczyć co was czeka na emeryturze zapraszamy, ale jeżeli chcecie się trochę rozerwać, przebyć z młodzieżą albo ludźmi w średnim wieku co jeszcze mają vigor bierzcie hotele w Senegambii, może i nie ma all insclusive, ale multum restauracji i sklepów sprawi, że s głodu nie umrzecie a już na pewno nie z nudy jak my...
1.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Gambia 01.12 - 8.12
Marcin, --- 11.12.2023 | Termin pobytu: grudzień 2023 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiNie polecam tego hotelu juz patrzac na zdjęcia ze strony Rainbow to czlowiek sie zastanawia skad sa zrobione. Dodam ze to nie pierwszy pobyt w Afryce. Przez caly pobyt jedzenie w kółko to samo jesli przyszles pozniej ciagle czegos brakowalo. Obsluga nie zainteresowana gościem doprosic sie o cos graniczylo z cudem. Wi fi to kpina jesli jest to juz cud. Na plus plaza ocean i pogoda ktora jest fantastyczna.