Opinie o Gran Canaria - Kontynent w miniaturze, Abora Continental

5.4/6
(516 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.6
Intensywność programu
4.8
Obsługa hotelowa
5.7
Pilot
5.1
Plaża
5.3
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.5
Program wycieczki
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.7
Transport
5.5
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
4.5
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    13

    Dobry hotel

    Bartosz, Gorzów Wlkp. 26.03.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Hotel 2 minuty spacerku od promenady i plaży. Sama plaża z ciemnym piaskiem. 15-20 min spacerku od jasnej plazy - wydm maspalomas. Pod hotelem mini dworzec autobusowy skąd możemy pojechać w każde miejsce wyspy. Komunikacja sprawna i tania. W okolicy sklepy i wypożyczalnie aut - cena za dobę z pełnym ubezpieczeniem ok 40 euro. Istnieje możliwość rezerwacji przez rezydenta Rainbow lub samodzielnie. W niedalekiej okolicy życie nocne. Sam hotel odremontowany, pokoje nowe, czyściutkie i z przepięknym widokiem na ocean ( 5 piętro ). All inclusiv smaczny i każdy znajdzie coś dla siebie, codzienne animacje, bar przy basenie z napojami, alkoholem i przekąskami (owoce, frytki, pizza itp.) Baseny dla dzieci, basen duży, i mniejszy (podgrzewany), jacuzzi. Strefa przybasenowa zadbana, można wypocząć. W ofercie nie Rainbow nie ma tego opisanego ale hotel oferuje 24h dostęp do automatów z napojami - wino, piwo, kawa, herbata, woda.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wakacje

    MARIUSZ, SRODA WLKP 16.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Wszystko dopięte na ostatni guzik – świetna organizacja, wygodny transport, wspaniały hotel i rewelacyjny program zwiedzania. Pilot wycieczki był bardzo kompetentny, pomocny i potrafił stworzyć super atmosferę w grupie. Dzięki tej podróży zobaczyłam wiele pięknych miejsc i poznałam cudownych ludzi. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tego biura. Serdecznie polecam! 🌞🌍

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    godne polecenia

    AGNIESZKA, GLOGOW 14.02.2026 | Termin pobytu: luty 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    świetny hotel, ładne i czyste pokoje, profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie, ładna okolica, bardzo blisko plaża i centrum

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Bardzo jestem zadowolony

    Wojciech, Świerklany 13.02.2024 | Termin pobytu: styczeń 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Super hotel jak na 3 gwiazdki polecam lepszy niż niektóre 4 gwiazdkowe blisko plaży miła obsługa super jedzenie i dobre alkohole

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Fantastyczna Grand Canaria

    Sylwester, --- 30.11.2024 | Termin pobytu: grudzień 2023 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Wymarzone miejsce na ziemi. Akumulatory naładowane na maksa. Polecam gorąco. Napewno tu wrócę ❤️❤️❤️

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Pobyt 22.01.24-30.01.24

    Klaudia 02.02.2024 | Termin pobytu: styczeń 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel czysty, przy posilkach napoje alkoholowe wino, piwo, oraz napoje dostępne w czterech miejscach dodatkowo dostepne 24/h w barze w lobby, atutem jest to że każdy nalewa sam na co ma ochotę, w barze przy basenie od 11-24 przekąski jeśli ktoś nie zdąży na śniadanie głodny nie będzie, jedzenie powtarzalne ale jest go bardzo dużo więc każdy znajdzie coś dla siebie, w sali gier automaty płatne 1-2€, w sezonie zimowym jeden basen podgrzewany ale nie zawsze była w nim ciepla woda umożliwiająca kąpanie się, ogólnie cały pobyt jest godny polecenia dla osób chcących odpocząć, 90% gości to niemieccy emeryci

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wakacje Gran Canaria

    MARIA, Bielsko-Biała 12.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymi

    bardzo dobry hotel, blisko do plaży , dobre jedzenie, wieczorem dużo rozrywki , blisko przystanek autobusowy można dojechać do innych miejscowości,

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    fajna miejscówa :)

    Piotr, ------ 20.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymi

    Nie zawiedliśmy się. Zarówno hotel jak i wycieczka przez wyspę okazały się miłym zaskoczeniem. W tym hotelu niczego nie brakowało - baseny niezłe, wyżywienie też (choć trochę się powtarzało), obsługa bardzo miła. Wycieczka ciekawa - taki przekrój wyspy, która jest małym kontynentem :) No i najważniejsze - we wszystkim BARDZO NAM POMAGAŁA REZYDENTKA - ze znalezieniem dobrej wypożyczalni samochodów, ciekawych miejsc, itd.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wszystko super!

    Włodzimierz, Warszawa 09.02.2024 | Termin pobytu: styczeń 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodziną

    Wyjazd bardzo udany. Nie spodziewaliśmy się tak dobrej pogody w styczniu. Jednego dnia termometry pokazywały nawet 31 °C! W pozostałe dni temperatura wahała sie w granicach 25-27 °C. Mieliśmy ładny pokój, na V piętrze z widokiem na Ocean. Bardzo blisko promenady i ześć na plażę. Dore dojście promenadą do największej atrakcji okolicy, wydm Maspalomas. Braliśmy też udział w dwóch atrakcyjnych wycieczkach po wyspie. Pierwszy raz kąpaliśmy się z synem w styczniu w Oceanie! Wyjazd godny polecenia, loty o czasie i wszystko zgodnie z planem. To nie był nasz pierwszy wyjazd z Rainbow i myślę, żę będziemy jeszcze nie raz korzystali z oferty tego biura.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    23

    gran canaria

    Ewa, --- 30.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    ciekawa, niemęcząca , idealna na letni urlop zwłaszcza jeżeli chcemy odpocząć a nie lubimy tylko bezczynne leżenie na plaży