Opinie o Gran Canaria - Kontynent w miniaturze, Abora Continental
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Gran Canaria oczami emeryta
Jacek, Katowice 24.03.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeWycieczka zorganizowana ,bardzo dobrze,plan-nieco zmodyfikowany-zrealizowany w całości.Hotel Chatur Palmera Mer w Amadores zlokalizowany na klifie,z fantastycznym widokiem na ocean,wyżywienie urozmaicone,smaczne,ciepłe w porównaniu do np.Teneryfy.Jedyny minus do męczące wyziewy z kanalizacji,okresowo nasilające się.Piloci-z wiedzą,dobrze zorganizowani,szkoda ,że codziennie inna osoba,bo robi sie szum informacyjny.Transport-autobusy dobrej klasy,kierowcy-najwyższej,biorąc pod uwagę drogi w górach.Program średnio intensywny,bez uciążliwych przebieżek
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia hotelu
Damian 26.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, w parzeDobry hotel z ładnymi pokojami, duża łazienka, z dużym wyborem wyżywienia. Dużo różnych składników, można komponować dania wedle woli. Super strefa 24/7, można korzystać kiedy się chce, do wyboru słodkie napoje z automatu, woda, wino, piwo, kanapki, croissainty, ciasta, sałatki i czasem coś zmieniane. Można brać kiedy się chce wedle uznania, nie trzeba stać w kolejce do baru. Super opcja dla wyjeżdzających na wycieczki. Dobra lokalizacja, bardzo blisko promenady z sklepikami i przystanku autobusowego, skąd odjeżdżają autobusy w różne strony. Z promenady blisko do wspaniałych wydm, w każdym kierunku ładne, czyste i sprzątane plaże.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo zadowolony
Pawel, Warszawa 04.03.2020 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel godny polecenia,będąc na Gran Canarii na pewno tam wrócę. Niestety biuro Rainbow nie stanęło na wysokości zadania. Prosiłem o jedno łózko małżeńskie a były 2 pojedyncze razem złączone. Pokój usytułowany na wysokśći centralnie nad śmietnikiem i podjazdem dla dostawców towaru- rano było ,,fajnie''. Ale sam hotel z obsługą super!!!!!!!!!!!!!!!!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
bardzo dobry hotel miła obsługa bardzo dobre urozmaicone posiłki od dzieci do osób starszych pokoje czyste duże i codziennie sprzątane
Ewa, Sosnowiec 29.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymibyłem mile zaskoczony bo w ofercie hotel ma trzy gwiazdki a faktycznie należy mu sie przynajmniej cztery ,pokoje duże i czyste codziennie sprzątane ,posiłki bardzo urozmaicone i smaczne na prawdę niema się do czego przyczepić nawet można zabrać kanapki na drogę powrotną są do wyboru i pierwszy raz się z tym spotkałem a sporo podróżuję pozdrowienia .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Gran canaria
Anna Monika, Laziska 19.03.2025 | Termin pobytu: grudzień 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeSuper wycieczka piękne okolice plaża rewelacja gran canaria przepiękne wycieczki fakultatywne Super
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek
Agnieszka 08.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPolecam szczerze hotel i biuro Rainbow. Hotel powinien mieć zdecydowanie więcej gwiazdek! Czysto, przestronnie, baseny piękne, również jacuzzi, restauracja czysta, dobre jedzenie, miła obsługa. Blisko do plaży. Polecam zobaczyć wydmy ( spacerkiem z hotelu), pojechać na wycieczkę, zobaczyć ogród botaniczny, oceanarium, krater wulkanu i stolicę Las Palmas. Super pobyt! Polecam! Rajskie wakacje!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super Wakacje
KONRAD ROMAN, Grodziec 27.03.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2021 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąSuper Pobyt w hotelu Abora Continental.Wspaniala obsługa bardzo pomocna,Super wyżywienie, pokoje czyste
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
top wakacje
Mateusz, Tarnowskie Góry 12.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel Abora Continental godny polecenia! Spokojnie dalbym mu 4 gwiazdki. Jedyny minus to na pewno mała ilość leżaków, które szybko były zajmowane z samego rana przez innych turystów.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
ifa
RAMUNAS, KAUNAS 24.04.2017 | Termin pobytu: kwiecień 2017 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąDobry hotel za dobrej cenie
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam!
Michał, Warszawa 30.08.2018 | Termin pobytu: lipiec 2018 | Tagi: do 25 lat, w parzeSuper hotel, polecam plaża blisko ok 5 minut drogi, kąpiele w nocy w basenie gdzie nikt nas z niego nie wyganiał, jedzenie super: owoce morza, małże, krewetki. Duży wybor owoców, lodów, deserów itp Jacuzzi w palmach genialne, ulicy nie słychać, muzyka i atrakcje przy hotelu, dużo Niemców.