Opinie o Gran Canaria - Kontynent w miniaturze, Abora Continental
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria
Krystyna, Warszawa 27.04.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąDziękujemy za bardzo udane wakacje. 3 wycieczki objazdowe doskonale zorganizowane, przewodnicy polscy całą drogę interesująco opowiadali o wyspie i jej mieszkańcach. Posiłki urozmaicone, dużo owoców. Hotel czysty, miła obsługa. Pozdrawiamy Krystyna Sikorska z Rodziną
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Abora Continental z Rainbow - najlepszy wybór!
Paweł, Rzeszów 01.10.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeZdecydowanie polecamy, wszystko od początku do końca dopięte na ostatni guziki, jesteśmy zadowoleni ze wszystkiego począwszy od wizyty w biurze, obsługi klienta po opiekę Pani rezydentki na miejscu i cudowny hotel, który z pewnością zasługuje na więcej gwiazdek niż jest to deklarowane w opisie. Hotel położony w centrum miasta, wszędzie blisko, do plaży, do przystanków autobusowych z których bez problemu można wyruszyć na zwiedzanie urokliwej Gran Canarii. W hotelu bardzo czysto, posiłki urozmaicone gdzie każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie, były ryby, owoce morza, szeroki wybór warzyw, owoców, sushi, zupy, mięsa a także wiele innych co nie sposób wszystkiego tutaj wymienić, w tym miejscu nie da się być głodnym, napoje bez limitu, kawa z ekspresu, herbata, czekolada, alkohole: piwo, wino białe, różowe, czerwone, przepyszna sangria jak również pepsi czy soki owocowe. Poza głównymi wyznaczonymi godzinami posiłków można było korzystać z baru i przekąsek przy basenie a w porze nocnej przekąski dostępne były w holu. Przestronny hol wyposażony w duża ilość miejsc na kanapach z dostępnymi gniazdkami jest idealnym miejscem aby odpocząć przed podróżą, zaczekać na transfer lotniskowy i naładować telefon. Obsługa hotelowa bardzo pomocna i przyjazna pod kazdym wzgledem. Podczas pobytu na Gran Canarii skorzystaliśmy również z wycieczki fakultatywnej "Pejzaże Gran Canarii" które świetnie zorganizowane ma biuro Rainbow. Będąc na wycieczce całodniowej nie musieliśmy martwić się o jedzenie jak i o picie - wszystko było w cenie wycieczki fakultatywnej. W planie wycieczki było między innymi zwiedzanie plantacji kawy jak i bananów, gdzie była bezpłatna degustacja lokalnych win, rumu oraz lokalnych przysmaków. Miejsce zbiórki na wycieczkę znajdowało sie zaraz przy hotelu, więc hotel naprawdę zlokalizowany w takim miejscu, że wszędzie jest bardzo blisko, począwszy od sklepów gdzie można kupić artykuły spożywcze oraz pamiątki, przystanki autobusowe, plaża do której spacerkiem można dojść w 3 minuty, restauracje, promenada, oraz wydmy Dunas de Maspalomas, które naprawdę warto odwiedzić! W hotelu codziennie wieczorkiem organizowane były animacje dla dzieci jak i dla dorosłych gdzie można było się świetnie bawić pijąc świetne drinki które oferował drink bar. Pokoje w hotelu bardzo czyste, możliwa była codzienna wymiana ręczników na nowe, panie sprzątające codziennie oferowały sprzatanie pokoju - co świadczy o wysokiej klasie hotelu. Po wymeldowaniu się z hotelu w dniu wylotu, hotel oferuje miejsce gdzie można przechować swoje walizki do czasu wyjazdu z hotelu, oraz miejsce gdzie mozna wziac prysznic przed wylotem. Kupując wycieczkę w biurze Rainbow poprosiliśmy o pokój z widokiem na ocean (oczywiście bez dodatkowej oplaty) i na miejscu mieliśmy super niespodziankę! - taki właśnie pokój dostaliśmy :) Po przylocie na wyspę, na lotnisku czekała na nas bardzo miła Pani rezydent, która zaprowadziła całą grupę do autobusu, który zawiózł nas do hotelu. Na następny dzień po przylocie odbyło się spotkanie z Panią rezydent w hotelu, która opowiedziała nam co można zwiedzić na wyspie, a także poinformowała o pełnym wsparciu w przypadku gdyby coś się stało. Hotel Abora Continental w pełni spełnił nasze oczekiwania pod każdym względem, a nawet można powiedzieć, że przerósł nasze oczekiwania! Ten hotel na pewno wybierzemy ponownie będąc na Gran Canarii. Polecam! 100% zadowolenia!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam
Natalia, Bieruń 15.09.2024 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: do 25 lat, w parzeByliśmy z mężem w 2023 roku na wakacjach, byliśmy zachwyceni. Wszędzie można płacić kartą, jedzenie rewelacyjne (nawet było sushi!). Duży wybór posiłków i codziennie było zupełnie coś innego. Blisko hotelu znajduje się wiele sklepów, warto odwiedzić! Piękna plaża Playa del Ingles. Blisko hotelu znajduje się przystanek autobusowy, można nim podróżować po całej wyspie, bilety można bez problemu zakupić po angielsku i zapłacić kartą. Polecam wybrać się do oceanarium- zapiera dech w piersiach. Koszt przejazdu autobusem do oceanarium za dwie osoby to około 50 zł, na własną rękę wychodzi zdecydowanie taniej. Polecam.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zachwycony
Konrad, Łódź 26.04.2024 | Termin pobytu: kwiecień 2024 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymiWyjazd był bardzo udany bardzo sympatyczna pani rezydent polecam okolica piękna spokojna w nocy blisko do klubów
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje Gran Canaria
Paweł 07.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeJechaliśmy do hotelu Abora z nastawieniem niepewności.Oferta cenowo bardzo korzystna,opinie o hotelu niezłe,ale nie zawsze są one prawdziwe. Rzeczywistość jednak okazała się bardzo dobra.Hotel duży,gości mnóstwo,ale bez odczucia tłoku.Zakwaterowanie sprawne,zaproponowano zwiększenie standardu pokoju za rozsądną cenę,ale bez nacisku,z czego skorzystaliśmy.Pokoj super,z widokiem na Ocean.Duzy,czysty,bez zapachu stęchlizny.Sprzatany codziennie dokładnie z wymianą ręczników.Wyposazenie ok.z czajnikiem i zestawem do herbaty i kawy.Łazienka ok.z prysznicem,czysta,bez robaków. Restauracja czysta,przestronna,personel szybko i higienicznie przygotowujący stoliki i nakrycia dla następnych gości.Jedzenie pyszne,bardzo różnorodne,świeże,a talerze i sztućce bez uwag. 3 baseny,duża ilość leżaków.Reczniki w recepcji za niewielką opłata(2 euro/2 ręczniki/dzień.Wyposazenie barów i obsługa super.Obok barów samoobsługowe automaty do napojów,win czy piwa no i mnóstwo pysznych i świeżych przekąsek:pizza,hamburgery,hot-dogi,świeże owoce,przekąski na słodko itp,wszystko uzupełniane na bieżącą.W holu przy recepcji samoobsługowy bar 24 h z napojami,kanapkami i ciastem.Z hotelu do plaży blisko ok.200 m.Rezydentka Rainbow bardzo zaangażowana,konkretna.Wycieczka Gran Canaria. Tour z panem Mariuszem poprostu super.Kameralnie i mnóstwo informacji.Polecamy👍👍👍Generalnie pobyt Bardzo udany,a stosunek ceny do jakości poprostu rewelacyjny
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowny urlop na Gran Canarii
JOANNA, Tarnowskie Góry 11.04.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiWyjazd doskonale zorganizowany przez Rainbow . Podróżowalismy z przyjaciółmi i wszyscy mamy podobne odczucia że było wspaniałe. Hotel pomimo 3 gwiazdek jest świetny i zasługuje na więcej. Jedzenie bardzo dobre , obsługa przemiła , czystość na wysokim poziomie.Na plus zawsze dostępna woda i pakowane kanapki wystawione w dużej lodówce na holu. Fajne animacje na basenie oraz wieczorem przygotowane przez grupę miedzynarodowych animatorów. Skorzystaliśmy z dwóch wycieczek a na szczególną uwagę zasługują Pejzaże Gran Canarii czyli objechalismy wyspę dookoła w ciągu jednego dnia z przepysznym lunchem na plantacji kawy w przemiłym towarzystwie przewodników oraz pana Stanisława . To już mój trzeci pobyt na wyspach kanaryjskich z Rainbow ale uważam go za najlepszy . Polecam serdecznie wszystkim niezdecydowanym.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Urlop w listopadzie 2016
TOMASZ, KRAKOW 26.12.2016 | Termin pobytu: listopad 2016 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąZaczne od poczatku..Pani z biura RAINBOW przeslala mi dokladnie takie oferty ,propozycje, o jakie prosilem,zatem deyczje podjalem bardzo szybko!Super kompetentna osoba!Opieka rezydentki jak i cala organizacja po przylocie przy wylocie perfekcyjna!Wszystko zgodnie z planem,opisem!Hotel wg.mnie ma mocne 4 gwiazdki..bardzo czysto,wysmienite jedzenie,piekny ogrod,blisko do fantastycznej plazy,mila obsluga,baseny fajne(nie korzystalem bo na urlopie uznaje tylko plaze),spokoj,elegancko mozna naprawde wypoczac!!polecam!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przepiękna Gran Canaria
Elżbieta 08.05.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeWyspa Gran Canaria, - jedna z piękniejszych na jakich byłam, przepiękne widoki, bogata roślinność, cudne wydmy. Ludzie przesympatyczni. Piloci wycieczek profesjonalni. Hotel i jedzenie bez szału - jedyne zastrzeżenie do całego pobytu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
kameralny luz
Grzegorz, 01.06.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzepierwszy raz wypad z rainbow zaraz po świętach WN w PL, rewelacja luz mało ludzików kameralnie wręcz s pogoda co kto lubi gran canaria fala mam wszystko słońce na południu mżawka nad północy a po środku klimatyczna aura program hotel przewodnik tylko tak trzymać
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wspaniałe akacje
Katarzyna, Bydgoszcz 16.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel cudowny, pyszne i różnorodne jedzenie. Obsługa hotelowa wspaniała. Hotel trzeba opuścić o godz. 12.00. My mieliśmy wylot o 23.00. Przez ten cały czas mogliśmy korzystać ze wszystkich atrakcji hotelowych i jedzenia a na koniec zostały nam udostępnione prysznice, żebyśmy mogli się wykąpać przed wyjazdem. Walizki są w przechowalni bagażu zamknięte na klucz, więc wszystko jest bezpieczne. Polecam wszystkim. Co ważne hotel w całości przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych włącznie z basenem. Osoby na wózkach inwalidzkich bez problemu poruszały się po całym obiekcie. A oprócz tego piękne widoki i fabryka rumu:) Jest także dużo ciekawych wycieczek, ale polecam wypożyczenie samochodu to można wszystko zwiedzić dużo szybciej.