Opinie o Port Marina
Kategoria lokalna: 3
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo przyjemne miejsce na wakacje z dzieckiem
My trzy 19.10.2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąJesteśmy bardzo zadowoleni z wypoczynku w Port Marina. Ładny pokój, miła obsługa, piękny widok z tarasu, ładna plaża, klimatyczna muzyka na plaży, fajny bar, ciepła woda, wyluzowana atmosfera! Zadbany teren hotelu, sypmatyczny bar pozwalający poczuć klimat wczasów, niekoniecznie bardzo luksusowych, ale na poziomie bez zarzutu (a to, jak wiadomo zależy od oczekiwań).Urokliwy oliwny zagajnik i przepiękne rude koty oraz widok Świętej Góry Athos majączącej na horyzoncie o 5 rano zapamiętam na długo. Sporo leżaków przy basenie i na plaży (zawsze były jakieś wolne). Do plaży kursował busik, ale my celem spalenia kalorii (bo jedzenie naprawdę było smaczne), chodziliśmy z dzieckiem 25 min. pieszo, bezproblemowo.Busikiem za to warto warto odwiedzić Pefkohori, skręcić na stare miasto, zobaczyć obie cerkwie i przejść się wąskimi uliczkami, ale też zrobić pamiątkowe zakupy albo poczuć promenadę. Ciekawe wycieczki lokalne: Meteory trzeba zobaczyć, rejs na Athos przepiękny relaks. (I tu ukłony dla fajnej, sympatycznej, kompetentnej i ciekawie opowiadającej Pani Przewodniczki:) ). Pani Animatorka Marta - przesympatyczna, z dużym zaangażowaniem bawiąca się z dziećmi i niewymuszenie zachęcająca dorosłych, miło było poznać, pogadać! Nina prosiła, by napisać, by Pani szef dał Pani nagrodę :) Dobra kuchnia pozwalająca wybrać zarówno dania dla niejadów (nasze dziecko lubowało się w klopsikach, makronie, sosie, serze itp.), jak i dla bardzej poszukujących (śniadanie na ciepło, zimno, wytrawnie, zdrowo i na słodko, lunch i kolacje to mięsa, mnóstwo warzyw, surowych, zapiekanych, cały długi stół był jedną wielką grecką sałatką, ze specjałów regionalnych moussaka, często były nadziewane papryki, bakłażany - przepyszne, miękkie - i przecudowne oliwki na kilka sposobów, co parę dni ryby i owoce morza, minusem był 1 wybór pieczywana śniadanie, inny "regionalny" akcent dla poznaniaków - pyra z gzikiem wyśmienicie przyrządzona!). Co tu dużo pisać, udane wczasy. aha: malutkie jaszczurki sporadycznie odwiedzające taras i cykady tylko dodawały klimatu. Port Marina to był trafiony wybór.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pierwszy raz w Grecji.
Edward 17.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzePrzyjechaliśmy do hotelu nocą, otrzymaliśmy pokój na parterze, nie zbyt ładny. Pogoda dopisała było ciepło i przyjemnie zwłaszcza przy basenie. Trochę daleko do morza - plażą nie specjalna. Fajna barmanka robiła dobrą kawę. Jeżeli chodzi o jedzenie, można było znaleść coś dla siebie. Ogólnie wyjazd udany.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
pobyt z dzieckiem
M. 15.10.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel przyjemny, blisko plaża. Przy basenie nie było tłoczno. W barze PYSZNE fredo cappuccino. Hotel dla mało wymagających turystów. My wróciliśmy zadowoleni.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Spokojne i czyste miejsce z przyjazną obsługą
Emilia, Chrząstawa Wielka 04.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeByliśmy pod koniec sezonu więc w hotelu i na plaży było spokojnie. Dojście na najbliższą plażę około 6 minut spacerkiem. Hotel czysty, aczkolwiek widać po nim, że przydałby się remont. Nie korzystaliśmy z klimatyzacji - nie było już takiej potrzeby. Duża ilość leżaków wokół basenu. Basen głęboki. Trzeba mieć świadomość, że hotel położony jest blisko plaży, ale daleko od miasteczka najbliższego. Wieczorem nie ma gdzie wyjść na spacer. Ogólne wrażenia pozytywne. Wyżywienie też ok.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Port Marina Sylwii i reszty
Sylwia Kielc 15.07.2016 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWróciliśmy z Port Marina wczoraj. Pobyt bardzo udany pomimo, że tylko 3 gwiazdki. WSPANIAŁE spokojne miejsce, kameralny hotel, w którym czuliśmy się baaardzo komfortowo. JEDZENIE - bardzo zróżnicowane, smaczne i jedyne czego ja mogę się "czepić", to za mało owoców. OBSŁUGA - super, BAR - super obsługa (Marija i Sevi - bardzo miłe barmanki).Przy basenie absolutny brak walki o leżaki o każdej porze dnia:) Basen głęboki - od 1,20 do 3,30, także pływanie super. Brodzik dla dzieci osobny - bardzo dobrze zorganizowane. Plaża i morze - przepiękne, wspaniała, czysta i cieplutka woda - spacer na plażę zajmował nam 10 minut - spokojną drogą nad zatoką. Jeśli ktoś oczekuje super apartamentu - niestety pokoje są skromne, ale za to czyste, z działającą klimatyzacją i moskitierami. Mieszkaliśmy w budynku nr 4 na I piętrze, widok na morze i zatokę - bezcenny. Dla dzieci Animatorki Ola i Julka przemiłe i baaardzo sympatyczne. Potrafią zorganizować dzieciom niemal cały pobyt:) Polecamy dla rodzin lubiących spokój i błogi luzik:)
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje we dwoje
Anna 07.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel ogólnie bardzo przyjemny, przytulny i spokojny, Wystój prosty i trochę przypominający czasy PRL 😉 ale czysty i pachnący, dużo zieleni i kwiatów, można wypocząć. Do plaży trzeba trochę się przejść lub skorzystać z darmowego busa ,który często wozi gości na plażę hotelową oddaloną ok 700 metrów od hotelu, my woleliśmy spacer. Jedzenie zdecydowanie wystarczające, bez szału i piętnastu różnych dań, codziennie oprócz sałatek i serów feta i sosów było coś innego z dań mięsnych, rybnych i owoce morza. Bardzo fajne miejsce na odpoczynek. Jeżeli ktoś lubi dyskoteki i głośniejszą zabawę to niestety tutaj tego nie znajdzie. Urlop w tym hotelu uważam za udany biorąc pod uwagę że jest to hotel 3*
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje w Grecji :)
Agata W. 10.08.2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel czysty, składa się z kilku połączonych budynków, my trafiliśmy super, bo byliśmy w ostatnim oddalonym od basenu i baru. Obsługa bardzo miła, nienachalna, jedzenie urozmaicone. Jedyny minus to ruchliwa droga obok, oprócz tego hotel poza centrum. 20 min spacerkiem do dzikiej pięknej plaży. Hotel zaliczyłabym do spokojnych, w których nic się nie dzieje, dla osób które szukają relaksu.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
PORT MARINA CZERWIEC 2025
Paulina 21.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiDzień dobry ogólnie hotel ok pokoje sprzątane codziennie ,kobieta na recepcji mówiąca po polsku beż problemu można sie dogadać ( mogą jechać osoby starsze ) .Jedzenie na stołówce ok każdy znajdzie coś dla siebie ( zachowanie innych ludzi tragedia wynoszą jedzenie siatkami DZICZ ) współczuję pracownika którzy tam pracują. Busik który jedzi do miasta i na plażę super pomysł( mogli by ludzie w suchych kostiumach wchodzić ale to nie wina hotelu ) .Jedna wada to brak czajnika w pokoju i brak pryszniców do spukania się na plaży..tak to wszystko ok (nie jestem wymagająca ) .ludzie z Polski super mieliśmy ekipę. Pozdrawiam wszystkich panią Ulę z mężem ,Jasia z rodzicami i wszystkich wczasowiczów czerwcowych.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzina z dziećmi
ANNA, CEKANOWO 09.06.2017 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPiękna pogoda, udany wypoczynek, hotel naprawdę jak na ilość posiadanych gwiazdek bardzo ładny i zadbany - byłam mile zaskoczona.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajne wakacje ;)
Agnieszka 11.09.2018 | Termin pobytu: wrzesień 2018 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąPolecam wakacje w PortMarina dla osó, które lubią spędzić czas bez zgiełku miast, w spokojnej okolicy. Bezproblemowy dojazd na plaże hotelowym busikiem, do miasteczka również. Miła obsługa, super animatorki. Przepiekna plaza, mozliwosc wypozyczenia samochodu. Fajna rezydentka.