Indie Last minute

Wakacje samochodem

Dojazd własny na wakacje to idealny sposób na urlop w Twoim, indywidualnym stylu! Własna muzyka w odtwarzaczu, wiatr wpadający przez otwarte szyby i dobre towarzystwo to recepta na wspaniały „road trip” rodem z amerykańskich filmów! Zaplanuj dojazd własnym samochodem do Chorwacji, Grecji, Bułgarii, Czarnogóry, Albanii, Macedonii a nawet Hiszpanii czy Portugalii i ciesz się wakacjami dopasowanymi do Ciebie.

Jakie są zalety dojazdu własnego?

Nie ogranicza Cię limit bagażowy, które narzucają linie lotnicze. Możesz zapakować wszystkie potrzebne rzeczy, nie martwiąc się zbytnio dodatkowymi kilogramami. Chcesz zabrać na wakacje wielki dmuchany materac, dodatkowe sukienki oraz sprzęt plażowy? Proszę bardzo! Nie chcesz wydawać dodatkowych pieniędzy na jedzenie? Nie ma problemu – zabierz ze sobą przygotowane wcześniej posiłki.

Nie musisz brać pod uwagę rozkładu lotów. To Ty decydujesz o której godzinie wyruszyć na swoje wakacje. Do Ciebie również będzie należała decyzja czy będziesz chciał dojechać na miejsce jak najszybciej, czy może wybierzesz bardziej okrężną drogę, aby zobaczyć atrakcje turystyczne czekające na Ciebie w pobliżu. Dodatkowo – jeśli poczujesz potrzebę odpoczynku czy postoju, możesz to zrobić w każdej chwili.

Samochód wykorzystasz również na miejscu, zamiast korzystać z wypożyczalni. Odwiedzisz najważniejsze punkty w miejscu docelowym, dojedziesz do restauracji o której przeczytałeś pozytywne opinie w Internecie albo wybierzesz się na piękną plażę aby podziwiać wschód słońca. Plan podróży zależy tylko od Ciebie.

Wakacje samochodem i dojazd własny to również oszczędność, jeśli wybierasz się w więcej osób. Ceny naszych wyjazdów w takiej formule są bardzo atrakcyjne! No to jak? Wsiadamy i jedziemy?

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon