Opinie klientów o Izrael i Jordania

5.2 /6
484 
opinie
Intensywność programu
5.3
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
5.3
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Urszula Narut 07.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Izrael , Jordania

W Betlejem Hotel skromny ale obsługa i czystość wiele do życzenia . Podarte i brudne ręczniki , brak cieplej wody za kawę lub herbatę ???

6.0/6

Jaroslaw, Gdańsk 19.11.2019

Niezwykle ciekawa podróż

Niezwykle ciekawa podróż przez dwie sąsiadujące, choć całkowicie zantagonizowane kultury. Jordania powyżej oczekiwań, przepiękne pustynie (Wadi Rum!) i zabytki (Petra!). Izrael bardzo ciekawy, mnóstwo zabytków (Jerozolima), ale i poglądowa lekcja niełatwego życia na tym skrawku lądu otoczonego przez muzułmańskich sąsiadów. Spory wysiłek (pobudka o 5.00 rano w standardzie) warto podjąć.

6.0/6

Wojtek 23.07.2016

Absolutnie warto to zobaczyć

Świetnie zorganizowany wyjazd, naprawdę dobrzy przewodnicy (Aneta i Józek) jeszczelepsza obsługa punktu RT w Poznaniu prze ul. Strzeleckiej (kompetentnie, słownie, miło i profesjonalnie przacyjące młode panie).

6.0/6

Danuta, Białystok 08.06.2015

Niezapomniane wrażenia

Termin od 09.05.do 16.05.2015 r. Zgadzam się w 100 % z opiniami, które są zamieszczone poniżej na temat naszej wycieczki, dlatego tylko dodam co szczególnie zasługuje na podkreślenie: doskonała organizacja, świetny fachowy pilot pan Jarek oraz przewodnik w Izraelu pan Adam, obaj z ogromna wiedzą, ponadto bardzo udana grupa, kulturalni nie narzekający i zdyscyplinowani.Można było sobie darować fakultatywną wycieczkę do Jerycha, pozostałe fakultatywne bardzo dobre, szczególnie "Jerozolima nocą"(dzielnica "ortodoksów" i demonstracja pod Knesetem)."Gapiostwo" uczestniczki to jest zostawienie przeze mnie aparatu fotograficznego w hotelu w Ammanie nie miało negatywnych konsekwencji, gdyż aparat odzyskałam, przywiózł go pan Jarek do Polski za co jeszcze raz serdecznie dziękuję.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem