Opinie klientów o Bamburi Beach

5.2 /6
Atrakcje dla dzieci
4.7
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.0
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
4.0
Sport i rozrywka
5.2
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewelina 05.01.2017

Kenia, Bamburi Beach listopad/grudzień 2016

Polecam wszystkim wypoczynek w Kenii i pobyt w hotelu Bamburi. Niesamowite jest zderzenie ze światem afrykańskim. Nie bez powodu używano stwierdzenia typu "Kraje trzeciego świata". Warto zobaczyć to wszystko na żywo. Bieda, życzliwość ludzi, różnorodność gatunków zwierząt i roślin no i przede wszystkim krajobraz i klimat- bezcenne. Polecam wybrać się na Safari i zwiedzić Mombassę. 7 dni to wystarczająca ilość, chyba, że ktoś lubi nic nie robić to odpoczynek 14 dniowy jak najbardziej jest na miejscu ;)

6.0/6

Jerzy, Nowy Dwór Mazowiecki 20.02.2023
Termin pobytu: luty 2023

Dla mnie bomba!

Same superlatywy. Zwłaszcza wyżywienie i obsługa hotelowa. Okolica ciekawa. A wycieczki bardzo udane. 8

6.0/6

KAROL I NATALIA 28.11.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Halina Matata

Świetne miejsce jako baza wypadowa na wycieczki do Mombasy, Wasini Island i na Safari. W pobliżu hotelu znajduje się kilka „sklepów” w których można zaopatrzyć się w wodę, owoce itp. 3km od hotelu znajduje się Haller Park do którego polecam udać się na karmienie żyraf, krokodyli, hipopotamów oraz podziwiać inne egzotyczne zwierzęta. Jeżeli chodzi o sam hotel to codziennie dostarczana jest woda do picia 4x 0,33ml, jedzenie zróżnicowane i bardzo dobre, są tez posiłki wegetariańskie. Beach Boys mniej namolni jak na Diani Beach co jest plusem wg mnie bo można w spokoju pospacerowac po plaży. Ogólnie pobyt bardzo udany, nie mam chyba żadnych zastrzeżeń 10/10

6.0/6

Katarzyna Beata, Tarnów 18.03.2022

bajeczna wyprawa

Hotel kameralny przez to spokojny i bez zgiełku.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem