Opinie klientów o Kenijskie Trio

5.5 /6
220 
opinii
Intensywność programu
5.1
Obsługa hotelowa
5.3
Pilot
5.3
Plaża
6.0
Pokój
5.8
Położenie i okolica
6.0
Program wycieczki
5.7
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
4.5
Transport
5.0
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztof, Gryfice 05.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Kenijskie trio

Wszystko ok. Wycieczka spelnila moje oczekiwania. Organizacja perfekcyjna. Rezydentka pani Magda kompetentna i z dużą wiedzą o Keni.

6.0/6

Marek Pawel, Ząbki 04.10.2021

Cudowna przygoda i super safari

Super zorganizowana wycieczka, Pani Marta (pilot na czterodniowym safari) to ogromna skarbnica wiedzy o Kenii, o panujących obyczajach i wszelakich zwierzętach zamieszkujących sawannę. Pan Dariusz to kolejna skarbnica wiedzy o Mombasie i nie tylko. Polecamy super wycieczka :)

6.0/6

Magdalena, Lublin 30.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Idealny początek poznawania kontynentu

Wycieczka intensywna (pobudki o 5!), warta swojej ceny. Niezapomniane doświadczenie - zwierzęta i przyroda we wszystkich trzech parkach to widoki, które na zawsze we mnie zostaną. Objazd zorganizowany sprawnie, safari to świetna przygoda (kierowca Moses to mistrz!), spełnienie marzeń. Posiłki różnorodne, noclegi w lodgach - niesamowity klimat (trochę jak w schroniskach pttk ;) ). Polecam!

6.0/6

Radosław Walery, Bursztynowa 11 04.03.2021

Podróż marzeń

Niesamowita wyprawa do kraju lwów, słoni, żyraf… i Masajów. Podróżujemy 6 osobowymi busami z podnoszonym dachem, wygodnie. Trzy parki narodowe Tsavo West, Amboseli i Tsavo East, każdy inny. Zaskakująca ilość gatunków zwierząt wprost na wyciągniecie ręki. Nie wysiadamy z busów, tak więc nie potrzebujemy specjalnego obuwia, czy odzieży. Ma być wygodnie. Wskazane coś cieplejszego, bo poranki chłodne i może coś na głowę, bo w czasie jazdy możemy stać i obserwować sawannę wypatrując nie tylko słoni (których jest mnóstwo), a także mijamy całe stada żyraf, hipopotamów, czy flamingów, co chwile przez drogę przebiegają antylopy, gazele, perliczki i szakale. Warto zabrać kostiumy kąpielowe, bo w każdej lodgy jest basen i wolny czas. Lornetka na pewno się przyda, to nie ZOO, a zwierzęta znajdują się w różnej odległości od trasy przejazdu. Lodge (3) na trasie objazdu obłędne, jedzenie pyszne, WiFi dostępne. Jeżeli pijecie wodę gazowaną to zaopatrzcie się na trasie przejazdu (stacja benzynowa). Pokoje wyposażone w dzbanki elektryczne oraz kawę i herbatę. Pobyt REWELACJA. Ocean cieplutki. Personel hotelu jak i mieszkańcy Kenii sympatyczni. W hotelu docelowym Jacaranda Indian Ocean Beach Resort jedzenie pyszne, kokosy prosto z palmy, a czas uprzyjemniają stada oswojonych małpek lubiących banany. Jako atrakcję fajnie jest się wybrać do miasta (Diani lub Ukunda) tuk-tukiem za 2$. Bezpiecznie na całej trasie objazdu, jak i w hotelu (dezynfekcja, pomiar temperatury, personel w maseczkach). Wystarczy tylko się spakować i kierunek Afryka z widokiem na Kilimandżaro. Życzymy Wam żebyście trafili na najlepszą pilotkę w Kenii - Martę. POLECAMY 10 NA 10
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem