Opinie klientów o Kolorowe Filipiny - na lądzie i pod wodą

5.8 /6
opinie
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.9
Program wycieczki
5.5
Transport
5.6
Wyżywienie
5.5
Zakwaterowanie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Michal, PNIEWY 27.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Atrakcyjne i kolorowe Filipiny

Wycieczka ma ciekawie ułożony program pozwalający rzeczywiście zobaczyć kolorowe Filipiny- na lądzie i pod wodą. Dobrej klasy hotele podczas całego objazdu, znakomity pilot Olek, tylko podnoszą wartość wycieczki. Dużo możliwości nurkowania na rafach koralowych, nurkowanie z największą rybą na świecie - rekinem wielorybim- to robi wrażenie. Niesamowite wrażenia z rejsu łódką po jednym z siedmiu naturalnych cudów świata- podziemnej rzece, relaks na termalnych źródłach. Wycieczka dla osób w każdym wieku!!! Wszystkie punkty programu wycieczki warte wspomnienia. Od wielu lat podróżujemy z biurem "R" po różnych kontynentach i krajach i na Filipinach mogliśmy zobaczyć coś nowego i atrakcyjnego. Gorąco polecamy.

6.0/6

Lilianna, Chocznia 26.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Kolorowe Filipiny

Wycieczka była doskonała, bardzo dobrze zorganizowana. Wielka w tym zasługa Aleksandra, naszego fantastycznego pilota, który wykazywał się absolutnym profesjonalizmem, ogromną wiedzą i nieustannym uśmiechem. Program wycieczki był ciekawy i zrealizowany w 100%. Hotele bardzo dobre, jedzenie również. Filipiny są piękne! Polecam tą wycieczkę :)

6.0/6

Karolina 30.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Przygoda życia

Znakomita wycieczka, bardzo aktywna, większość czasu spędza się w wodzie. Pan Aleksander super przewodnik, odpowiednia osoba na właściwym miejscu (kompetentna, energiczna, z ogromem wiedzy). Oby więcej takich osób :) Wycieczka ogólnie zaskoczyła swoim programem. Dużo czasu spędza się na łodziach/kajakach. Zdecydowanie potrzebny jest plecak wodoodporny, buty do wody oraz etui wodoodporne na telefon. Warto zabrać sprzęt do snurkowania (możliwość snurkowania na rafie oraz z rekinami wielorybimi). Na łodzie wsiada się z poziomu wody, także nie ma możliwości wejścia suchą stopą. Bardzo fajny program, nie ma standardowego zwiedzania zabytków (poza bodajże dwoma dniami), a większość czasu spędza się wśród pięknych krajobrazów. Zakwaterowanie bardzo dobre (jedynie hotel w Manili słabszy, ale za to w centrum). Wyżywienie w porządku, było co wybrać. Śniadania w formie bufetu (zarówno ser, wędlina ale również dania obiadowe). Zazwyczaj mieliśmy lunch, również w formie bufetu (spory wybór). Zdarzyło się, że dwa razy mieliśmy śniadania w formie pakietów (bardzo wczesne przeloty na kolejne wyspy). Podróżowaliśmy autobusami, łodziami, busikami raz promem (Bohol-Cebu). Zdecydowanie polecam! :)

5.0/6

Krzysio Czesio 26.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Kolorowe Filipiny

Ogólnie było w porządku, ale 1. Noclegi Na 11 noclegów na Filipinach aż 4 były w metropoliach - Manila i Cebu. Na Filipiny jedzie się po ciepło i przyrodę, więc wolałbym więcej pobytu (i spania) na prowincji. 2. Ceny atrakcji fakultatywnych W El Nido wycieczka po trasie B kosztuje 2600 peso, czyli 25 dolarów, natomiast w Rainbow musieliśmy zapłacić 80 dolarów!! Snurkowanie z rekinami na Bohol kosztuje w lokalnym biurze 3000-3300 peso, czyli 60 dolarów, a w Rainbow cena wyniosła 85 dolarów. Wygląda na to, że Rainbow bardzo nas naciągnął na kasę, zwłaszcza w El Nido.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem