Opinie o Anezi Tower
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel w którym oszukuje się gościa
Romuald, 17.11.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzePo raz pierwszy zdarzyło mi się, aby hotel i obsługa recepcji próbowali w tak chamski sposób oszukać nas i naszych znajomych. W trakcie zameldowania w hotelu do rachunku doliczono nam dodatkowy podatek i zmuszono do jego zapłaty. Szybko okazało się, iż podatek ten został już zapłacony przez Rainbow, ale obsługa recepcji prze 5 dni kombinowała, jak go nam nie oddać. Albo brakowało managera, albo księgowej, albo nie wystawiono faktury, albo czekać do jutra, albo obsługa udawała, że o niczym nie wie. Liczyli na to, że machniemy ręką, a dalej wiadomo. Dopiero osobista interwencja ( bo telefoniczna nie pomogła ) rezydentki Rainbow ( dziękujemy ) zmusiło złodziejską szajkę hotelu Anezi Tower do zwrotu kwoty, która jak się nagle okazało leżała przygotowana na tyłach recepcji. Trzymajcie się z daleka od oszustów ! Z hotelu zapamiętałem jeszcze bardzo dobry stabilny internet i niejadalne, superubogie śniadania i kolacje.