Opinie klientów o Jalsa Beach Hotel & SPA

5.8 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
5.5
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.5
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Martyna, Gniezno 30.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Niezapomniane egzotyczne wakacje

Hotel jest położony w pięknej zatoce gdzie jest czysta, ciepła i błękitna woda. To dobre, bezpieczne miejsce do pływania z dziećmi ponieważ woda jest spokojna, prawie nie ma fal i jest dość płytko. Plaża hotelowa utrzymana w porządku, dostępne leżaki i możliwość wypożyczenia kajaku czy sprzętu wodnego. Rano można podziwiać wschód słońca na plaży. Otoczenie hotelu, atrakcje i obsługa hotelowa jak najbardziej spełniły nasze oczekiwania. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki na nowe. Widok z pokoju mieliśmy na turkusową zatokę i piękny, zadbany tropikalny ogród. Między palmami latały kolorowe rajskie ptaki m.in. bilbil zbroczony a wieczorami duże nietoperze. W restauracji hotelowej było dobre, urozmaicone jedzenie. Do posiłków przysługiwały świeżo wyciskane soki z owoców, kawa, herbata, woda oraz napoje alkoholowe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Codziennie do wyboru różne owoce, sałatki i przepyszne desery. Manager restauracji pilnował sali i wraz z przemiłymi kelnerami dbał żeby niczego nie zabrakło przy stoliku. Również pytał gości o opinie odnośnie dostępnej bazy i świadczonych usług. Na recepcji służyli pomocą m.in. można bylo wymienić walutę, zamówić taksówkę aby dojechać we wskazane miejsce na mapie. Wieczorami zapraszani byli lokalni artyści, którzy umilali czas gościom hotelu swoim śpiewaniem, graniem i tańcami. Pakiet all inclusive soft obejmował szeroką kartę dobrej jakości alkoholi. Piwo było lane przez barmana z butelki otwieranej bezpośrednio przy zamawiającym gościu. Hotel posiada basen, w którym codziennie można było aktywnie spędzić czas gdyż był organizowany aqua aerobik z trenerem. Poza tym wyspa ma do zaoferowania liczne atrakcje turystyczne (kulturowe, religijne, przyrodnicze, pola golfowe, destylarnie rumu, plantacje trzciny cukrowej, herbaty, kawy, atrakcje związane ze sportami wodnymi m.in. snorkeling, parasailing, nurkowanie itp.). Mauritius ma przepiękne krajobrazy, powulkaniczną ziemię o różnych kolorach, rafy koralowe, podwodny wodospad oraz plaże z białym piaskiem. Egzotyczna roślinność zachwyca swoją bogatą zielenią, wszędzie słychać śpiew ptaków i odgłosy zwierząt. W górach są szlaki turystyczne gdzie można uprawiać trekkingi o różnej skali trudności i podziwiać widoki. Mieszkańcy są bardzo mili i uprzejmi. Na wyspie dbają o porządek, zbierają śmieci przy drogach, remontują drogi. Jest to wyspa, na której nie idzie się nudzić.

5.5/6

Filip, Łódź 01.05.2023
Termin pobytu: marzec 2023

Pierwotny raj na krańcu świata

Mauritius okazał się dla mnie czymś znacznie więcej niż tylko schronieniem przed polską zimą. Już podczas transferu do hotelu zmysły bombardowane są nowymi doznaniami. Pierwszym co może przykuć uwagę zdaje się być niesamowicie gęsta roślinność – każdy centymetr terenu, jeśli tylko nie jest pokryty drogą wydaje się gościć zielone, nieprzebrane i kłębiące się łodygi oraz liście. Oprócz klimatu przyczyną tego stanu rzeczy jest zapewne geneza wyspy, gdyż gdy uda się w końcu znaleźć miejsce, w którym można zobaczyć co kryje się pod florą – oczom ukazują się prastare, surowe, wulkaniczne skały, których oprócz samych niezwykłych kształtów gór najbardziej zachwycającą emanacją była notabene publiczna plaża Poste Lafayette. Widok spękanych i wyrzeźbionych przez ocean skał, z początku poprzerastanych niską trawą daje poczucie znajdowania się w zupełnie innym świecie. Dobrze, że hotel Jalsa znajduje się tak blisko niej, z dala od szumu i zgiełku bardziej „turystycznych” lokalizacji. Sam hotel natomiast posiada dostatek wszelkiego typu leżaków, rowerów wodnych, łódek oraz nader wystarczający kawałek prywatnej plaży. Pokoje i łazienki są przestronne i dobrze wyposażone, a klimatyzacja pozwala na wytchnienie po gorącym dniu. Samo zorientowanie budynków kompleksu hotelowego, a zwłaszcza kierunek, w którym otwiera się on na plażę pozwala na godne uwagi obserwacje nocnego nieba (być po tej stronie świata i nie zobaczyć Krzyża Południa, czy odwróconego „do góry nogami” księżyca byłoby stratą). Posiłki smaczne, a w bufecie zawsze do wyboru jest wiele opcji, które umożliwiają skomponowanie tego, na co akurat ma się ochotę. Bufetowi niewiele ustępuje bar z dość pokaźną kartą różnorakich drinków (w tym również w wersji soft). Wieczorami natomiast można oddać się śpiewom i tańcom zapewnianym przez animatorów. I tutaj warto zwrócić uwagę na synergię kultur, której doświadczyć można chyba wyłącznie tutaj. Hindusko-Afrykański miszmasz tańców, śpiewów, zapachów i smaków bogato dokłada do unikalności całego doświadczenia pobytu na wyspie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem