Opinie klientów o Między niebem, ziemią a morzem (z przelotem do Podgoricy)

5.1 /6
77 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.4
Transport
5.3
Wyżywienie
4.1
Zakwaterowanie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka , PSARY 01.07.2019

Cudowne Montenegro

Bałkany są super! Z wielką przyjemością napiszę kilka słów na temat tej wycieczki. Była to bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, zobaczyliśmy 4 kraje w ciągu tygodnia. Cały program wycieczki był atrakcyjny i w pełni zrealizowany. A nawet były dodatkowe atrakcje! Świetny pilot wycieczki - Pan Marcin, dbał o naszą 35 - osobową grupę wyśmienicie. To naprawdę bardzo dobry pilot, z szeroką i ugruntowaną wiedzą na temat miejsc i krajów, które zwiedzaliśmy. O Bałkanach opowiadał z wielką pasją. Starał się też, aby przejazdy przez granice, przebiegały jak najsprawniej i nie były uciążliwe dla uczestników wycieczki. I to też zrealizował z sukcesem. Dodatkowym plusem wycieczki byli kompetentni przewodnicy lokalni. I oczywiście cudowne, niecodzienne widoki zza okna autokaru. Nie często trasa podróży jest tak atrakcyjna. Polecam, bo warto zobaczyć tyle pięknych miejsc, poznać nowych ludzi, doświadczyć wspaniałych wrażeń i dowiedzieć się tak wiele, o tych cudownych miejscach. Zwłaszcza o Czarnogórze, którą poznawaliśmy bliżej podczas wypoczynku..

6.0/6

Justyna, Gdańsk 17.10.2021

Polecamy!

Baaardzo fajna wycieczka! Super zorganizowana, pani Julia świetnie opowiada o Bałkanach. Intensywne zwiedzanie najładniejszych punktów mapy, wszystko tak zaplanowane, że przejazdy zawsze w ok. 2h. Tylko jeden nieco dłuższy. Hotele bardzo przyzwoite, jedzenie smaczne. Polecamy!!!

6.0/6

Agnieszka, Międzyrzec Podlaski 03.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wspaniałe przeżycie

Wycieczka bardzo udana pod każdym względem. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Filip pilot, młody człowiek z ogromną wiedzą, zawsze uśmiechnięty, pomocny. Program bardzo ciekawy i interesujący. Kompetentni przewodnicy. Kierowca autokaru uprzejmy i dbający o czystość. Bałkany a w szczególności Czarnogóra, przepiękne ❤️ na pewno wrócimy 👍 polecamy z całego serca ❤️

6.0/6

Joanna, Stargard 29.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Super wyjazd w atrakcyjnej cenie!!

Wszystko dopracowane opieka rezydenta na każdym kroku,wszędzie przewodnicy ,pogoda i woda super,ceny lepsze jak nad Bałtykiem a tyle zwiedzone, że samemu nie wiem ile to by mi czasu zajęło.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem