Kangur

Rotorua

Dubai Marina, Dubaj

Wombat

Kings Canyon

Park Narodowy Fiordland

Kings Canyon

Góra Cooka

Three Sisters, Park Narodowy Blue Mountain

Koala

Waimangu

Adelajda

Hobbiton

Circular Quay, Sydney

Hobbiton

Arrowtown

Wodospad Kitekite

Park Narodowy Tongariro

Christchurch

Manly, Sydney

Te Puia

Palm Jumeirah, Dubaj

Uluru

Od A do Z

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.4 /6 ( 8 opinii )
Dubaj – najpopularniejsze miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich • Adelajda i Alice Springs - najpiękniejsze miasta Australii • Barossa - dolina wina • Kings Canyon – czerwony środek Australii • Ayers Rock - Uluru - święta góra Aborygenów • Sydney - opera i most portowy • Blue Mountains i Three Sisters •rejs po zatoce Botany Bay do Manly z piękną plażą i historyczną zabudową • Nowa Zelandia – obie wyspy • Park Narodowy z górą Cooka - najwyższym szczytem Nowej Zelandii • Fiord Milford Sound i Morze Tasmana • Wellington - stolica Nowej Zelandii • Auckland - największe miasto Nowej Zelandii • rozgrzana Rotorua • Hobbiton - spotkanie z hobbitami • Waitomo - rozgwieżdżone niebo w jaskiniach.

Terminy i ceny wycieczki 6

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Wylot samolotu do Australii (przez Dubaj). Przylot do Dubaju, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu 3* w okolicy Dubaju. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu, wykwaterowanie i zwiedzanie Dubaju. Skierujemy się ku starym częściom miasta, do pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Odwiedzimy słynne Muzeum Dubaju, pokazujące tempo rozwoju i metamorfozy jakiej doznało miasto po odkryciu złóż ropy. Przejdziemy wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Następnie przejedziemy do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Następnie przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Dotrzemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Następnie przejedziemy do finansowej dzielnicy Dubaju i odwiedzimy największe centrum handlowe świata, Dubai Mall, gdzie przejdziemy obok jego głównych atrakcji: m.in. akwarium, lodowiska oraz wodospadów ze skoczkami. Nasz dzień zakończymy pokazem tańczących fontann. Strumienie wody wybijające się na 70 m do góry w rytm muzyki i gry świateł. Wieczorem transfer na lotnisko w Dubaju i wylot do Adelajdy. (Trasa ok. 100 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele*** (19 rozpoczętych dób hotelowych) - średni standard. Pokoje: 2-os. (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os.- brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami!  Baza turystyczna w Kings Creek Station (1 nocleg) skromne pokoje: 2 - os z łazienkami na zewnątrz.
Do dyspozycji gości
W hotelach restauracja oraz bar.
Wyżywienie
Śniadania.
Wizy
Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.
Świadczenia
Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Australii i z Nowej Zelandii do Warszawy z międzylądowaniami: Warszawa - Dubaj (nocleg i zwiedzanie) - Adelaide oraz Auckland - Warszawa (z międzylądowaniem w Dubaju); przeloty wewnętrzne: Adelaide – Alice Springs, Ayers Rock – Sydney – Christchurch, Queenstown – Wellington; opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie - 19 rozpoczęte doby hotelowe zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena nie obejmuje: kosztów realizacji programu zwiedzania (bilety wstępu, przewodnicy lokalni, napiwki dla kierowców, przewodników, bagażowych), ok. 590 USD/os. (pakiet Emiraty Arabskie, Australia i Nowa Zelandia) płatne gotówką na miejscu, obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską oraz innych wydatków osobistych, opłata za pośrednictwo wizowe do Australii i Nowej Zelandii (doliczana podczas rezerwacji).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/od-a-do-z/zakwaterowanie-auz

Dodaj opinię

5.4

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Australii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon