Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Miejsca piękne, widoki piękne, program ciekawy. Niestety organizacja nie spełniła naszych oczekiwań. Brak informacji przed wylotem o istotnej zmianie programu. Do 9 długich przelotów dodano nam 2 dodatkowe długie i męczące loty. Tym sposobem powróciliśmy do Australii. Tym razem do Brisbane na nocleg. Po to, żeby wrócić na lotnisko do Melbourne i dopiero stamtąd bezpośrednio do Singapuru. W zamian skrócono odpoczynek na Fidżi o jeden dzień. Zamiast wylotów zgodnie z programem po śniadaniu, kilka wylotów odbyło niemal w środku nocy - chyba w ramach oszczędności, Takie zmiany spowodowały, że na jednym z lotnisk po przylocie, zapewne wcześniejszym niż planowano, parę godzin spędziliśmy na lotnisku w oczekiwaniu na autokar. Niewielkie rekompensaty za te niedogodności zostały zaproponowane przez Rainbow , tak naprawdę w wyniku interwencji uczestników wyprawy. Pilotka - same jej dobre chęci nie wystarczą, by pozytywnie ocenić jej pracę.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dzień dobry , Gdyby nie wspaniała pilotka PAgnieszka mielibyśmy duży niedosyt .Hotele jak to hotele na objazdach .Kiepski hotel w Singapurze ,nawet bardzo , nie wspomnę o hotelu na Fiji ,któryt to pobyt miał być zwieńczeniem trudów zwiedzania i błogim wypoczynkiem .Decyzja o jego zmianie w ramach prywatnego transferu była najlepszym posunięciem inaczej miałabym traumę z pobytu na tej Rajskiej wyspie na zawsze .Powinna być opcja drugiego hotelu o większym standardzie za dopłata ,jak jest w przypadku innych wycieczek .Z naszej grupy 13 osób zmieniło hotel ,to chyba o czymś świadczy . Tak jak wspomniałam super pilotka Agnieszka ratowała i pomagała jak tylko mogła .Duza wiedza ,fajne podpowiedzi gdzie zjeść coś dobrego i szybko bo na celebrowanie nie było czasu . Obiecałam sobie ,że napisze o tym hotelu na Fiji aby organizator uwzględnił alternatywę innego . Joanna
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Mówi się, że połowę wyjazdu robi pilot... Na szczęście druga połowa była zgodna z oczekiwaniami. Pingwiny i kangury w Australii; wspaniałe, niezapomniane widoki w Nowej Zelandii; wymarzone Fidżi (choć ze zmienną pogodą); wreszcie małe (18 osób) ale uzupełniająca się grono wspaniałych uczestników. Nawet wielogodzinne, nocne przeloty po całodziennym zwiedzaniu Dubaju i Singapuru nie były straszne, gdy okazało się, że niewiele osób podróżuje i można było mieć dla siebie miejsce leżące, cały rząd siedzeń. Myślę, że mało kto wybiera się na pierwszy wyjazd do Australii i Nowej Zelandii. Może za dużo razy już wyjeżdżałem, może za dużo już przeżyłem i widziałem, może z tego wynika surowa ocena całości. Gdyby jednak dograć, poprawić kilka szczegółów ocena byłaby z pewnością wyższa.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
wyjazd skomponowany dobrze i maksymalistyczny, lecz męczący. zrobiłbym go w dwóch wariantach , Tak jak ten oryginalny, z informacją że trzeba lubić tempo i mieć kondycję. i wersję slow bo po co wchodzić do 3 ogrodów w jednym dniu jak wszędzie jest parę minut. a wiek uczestników ma znaczenie.