Salar de Uyuni

Laguna Colorada

Plaza de Armas, Cuzco

Árbol de Piedra

Machu Picchu

Wzgórze Siedmiu Kolorów

Park Narodowy Los Flamencos, Valle de la Muerte

Copacabana, Rio de Janeiro

Rio de Janeiro

Park Narodowy Los Flamencos, Valle de la Luna

La Paz

Podróż życia - de luxe

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
Wycieczka samolotem
Machu Picchu • Cusco • Salar de Uyuni - 500 letnie kaltusy i fatamorgana• czerwona Laguna Colorada w Boliwii • Pustynia Atacama w Chile • Dolina Księżycowa i Dolina Śmierci • Salta "Piękna" • wieczór z folklorem boliwijskim w cenie • wypoczynek w Rio de Janeiro

Terminy i ceny wycieczki 3

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Przelot samolotem rejsowym do Limy (z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przylot do Limy, odprawa paszportowa, a następnie transfer do hotelu. Po zakwaterowaniu czas wolny na odpoczynek. Obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 50 km).

Dzień 2

Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot Cuzco, którego starówka wpisana jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto, położone w południowej części Peru na wysokości 3326 m n.p.m., zostało założone przez pierwszego władcę Inków Manco Capaca w XII wiekua w 1533 r zostało zdobyte przez oddziały Francisco Pizarro. W programie Plaza de Armas, katedra z pinakoteką gromadzącą arcydzieła kuzkeńskiej szkoły malarskiej oraz dawna świątynia słońca - Coricancha. Kolacja i wieczór z folkolorem. Nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele/pousady o standardzie **** (14 rozpoczętych dób hotelowych) Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w łazienki. Większość hoteli posiada klimatyzowane pokoje.
Wizy
Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty powrotu z Brazylii. Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na 14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym do Limy, powrót z Rio de Janeiro (z przesiadką w jednym z portów europejskich) oraz przeloty wewnętrzne (możliwe loty z przesiadkami), opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw. (14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje lub lunch/lunch box), wieczór z folklorem boliwijskim, opiekę pilota w Brazylii, Argentynie, Chile, Boliwii i Peru, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż). Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych dla chętnych (jak w opisie), zwyczajowych napiwków i innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (opłata na miejscu) ok. 490USD/os (w tym bilety wstępu, napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców).Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Argentynie! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon