Opinie klientów o Poszukiwacze Zaginionych Świątyń

5.3 /6
144 
opinie
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.2
Transport
5.4
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dominik, Warszawa 28.02.2023
Termin pobytu: luty 2023

Rodzina z 3ką dzieci 5-12 lat

1. Przewodnik. W zasadzie dla samego przewodnika warto się tam wybrać. Pan Lesław posiada ogromną wiedzę i niesamowity dar jej przekazywania. 2. Organizacja. We własnym zakresie nie ma możliwości, aby zwiedzić tyle w tak krotkim czasie. Tu wszystko jest podstawione pod nos. Transport, zakwaterowanie, formalności, wejściówki, nic nas nie interesowało. 3. Hotele z basenami. Dzieciaki po trudach zwiedzania miały coś dla siebie. Jeśli miałbym uwagi, to 1-2 dni więcej zwiedzania i mniej leżenia plackiem, ale to już sprawa subiektywna.

6.0/6

Katarzyna, Poznań 31.12.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Świetna wycieczka!

Wycieczka "Poszukiwacze Zaginionych Świątyń" była świetnie zorganizowana. W zasadzie nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń. Program wycieczki nie był zbyt "napakowany", dzięki czemu każdy mógł jeszcze pozwiedzać na własną rękę. No i ogromnym plusem tej wyprawy była pani pilot - Kornelia. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza na temat Tajlandii i Kambodży.

6.0/6

Hanna, Warszawa 09.02.2015

Kambodża i Tajlandia - Poszukiwacze Zaginionych Świątyń

Wycieczka SUPER -Pani Klaudia nasza pilotka wykazała się dużą wiedzą a po za tym niesamowicie sympatyczna osobowość .Z Biurem Rainbow-Tours wyjeżdżałam na różne wycieczki w różne strony i bardzo jestem zadowolona z opieki i wiedzy pilotów każdej z wycieczek .

6.0/6

Joanna 01.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Super wyjazd

Wspaniała wycieczka ,przez ten ciekawy program przeprowadził nas przewodnik Łukasz na 6+ pod każdym względem! Kolejnymi plusami były bardzo dobre zakwaterowanie ,dobre posiłki i ogólnie dobra organizacja całego programu .Polecam!!!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem