Opinie klientów o Poszukiwacze Zaginionych Świątyń

5.3 /6
144 
opinie
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.2
Transport
5.4
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

BEATA MAGDALENA , BIELSKO-BIAŁA 24.08.2016

Fantastyczna przygoda

Wycieczka bardzo ciekawa pełna wrażeń z miejsc jeszcze odkrywanych. Wiedza przewodnika i profesjonalizm ogromny.

6.0/6

ANNA, BIELSKO-BIAŁA 10.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Poszukiwacze zaginionych Świątyń, Kambodża, Tajlandia

Rewelacyjny wyjazd, wprawdzie krótki ale tak dobrze zorganizowany że wszystko odbyło się w punkt. Piękne zabytki, wspaniały klimat i kultura. Nasz Przewodnik Leon, wspaniały człowiek, zapoznał nas z historią i kulturą, był bardzo pomocny i miły (pozdrawiamy serdecznie). Piękne hotele, czyste i dobrze wyposażone.

6.0/6

Rafał Pszczyna 24.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Indochiny czyli Tajlandia i Kambodża

Wspaniała wycieczka. Wspaniały Pilot Pan Łukasz! Ogromna wiedza. Obawiałam się przed wyjazdem że trafi nam się słaby pilot bo niestety ale do tej pory takich mieliśmy. Już na lotnisku kiedy nas przywitał wiedziałam że będzie super. Wycieczka była bardzo przyjemna bez gonitwy,stresu -prawdziwa odskocznia od codzienności.Fajna grupa. Przyroda,zabytki,życie w Bangkoku-to trzeba zobaczyć na własne oczy.Jedzenie to już kto co lubi.Nie wszyscy lubią te smaki.Hotele średnie jak na objazdówkach.Siem Reap super miejscówka-bardzo pozytywne zaskoczenie.Ogólnie sama Kambodża na wielki plus! Ostatnie pół dnia nad morzem w Rayong super. Wrócę do Tajlandii.

6.0/6

Rafał, Ząbki 30.03.2023
Termin pobytu: luty 2023

Códowne Świątynie Tajlandii oraz Kambodży

Bardzo dobra organizacja wycieczki. Plan dość intensywny, ale wrażenia rekompensują ewentualne zmęczenie. Każdego dnia była też chwila dla siebie. Ogólne wrażenia jak najbardziej pozytywne, bardzo zaangażowany przewodnik, dobre hotele oraz posiłki podczas podróży. Warto dopłacić na miejscu do wycieczek (atrakcji dodatkowych w Kambodży). Dla nas to była pierwsza tego typu wycieczka ale nie ostatnia. Z całego serca polecamy
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem