Opinie klientów o Poszukiwacze Zaginionych Świątyń

5.2 /6
140 
opinii
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.2
Transport
5.3
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jerzy Tadeusz, Kraków 02.04.2016

xxx

Byłem drugi raz na tej wycieczce, dlatego mam porównanie. Bardzo wyraźnie poprawiło się zakwaterowanie brak jakichkolwiek zastrzeżeń do hoteli w czasie wycieczki. Wyżywienie tylko z małym minusem. Poprzednią przewodniczką była p. Paulina, wspaniała przewodniczka można ją ocenić na 6+, bardzo dobrze współgrała z przewodniczką tajską /starsza kobieta/. Tym razem niezbyt byłem zadowolony z przewodniczki, umiarkowana wiedza i małe zaangażowanie w przekazie.

6.0/6

PAWEL, WIERUSZOW 24.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Poszukiwacze zaginionych świątyń - kontrasy

Bardzo miło i ciekawie spędziliśmy czas wyjazdu. Tajlandia bajkowa i kolorowa a Kambodża budzi się ze snu. W Tajlandii podczas zakupów płaci się batami tajlandzkimi, a w Kambodży jest bardzo wygodnie bo wszędzie akceptowane są dolary USA (tylko nowe). Hotele podczas objazdu ładne, czyste, dobrze wyposażone ze smacznymi posiłkami. Autokary wygodne z dobrze działającą klimatyzacją. Do zwiedzania potrzebne jest wygodne obuwie i uśmiech na twarzy. Tajowie i khmerowie pogodni i życzliwi.

6.0/6

Maria 06.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Tajlandia i Kambodża

Bardzo polecam ta wycieczkę. Naszym pilotem był Pan Szymon i lepiej trafić nie mogliśmy. Pan Szymon fantastycznie dowodził wycieczka, przekazywał wiedzę, która na prawdę ma ogromna! Zobaczyliśmy bardzo dużo miejsc, z racji na świetna organizacje udało nam się nawet zobaczyć kilka miejsc z poza programu. Noclegi na objeździe oceniam na bardzo dobre, czyste z fajnymi śniadaniami, na naszej trasie trafiliśmy na 1 średni nocleg - ostatni w Kambodzy, hotel był bardzo słabo wyposażony, niestety tez średnio radzący sobie z duża ilością grup w związku z tym, na śniadaniu wybór bardzo mały. Posiłki na objeździe również w porządku, próbowaliśmy wielu lokalnych potraw, dzięki temu jeszcze bardziej udało się poznać zwiedzana kulturę. Jesli chodzi o wycieczki fakultatywne na odjeździe to zdecydowanie polecam rejs z kolacja w Bangkoku - głównie dla pięknych widoków, rejs po pływającej wiosce w Kambodży. Objazd intensywny, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu! W naszej grupie był duży rozstrzał wiekowi od 9 do nawet 80 lat i każdy dawał radę. Naprawdę bardzo polecam ta wycieczkę, jestem zachwycona i do Tajlandii na pewno jeszcze wrócę!

6.0/6

Bozena Stefania, Kraków 02.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Poszukiwacze Zaginionych Świątyń Lokalizacja: Kambodża, Tajlandia

Wycieczka w pełni spełniła moje oczekiwania. Program jest intensywny, ale nawet osoby mniej sprawne dają radę. Dwa różne kraje. Dwa różne światy Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć. No i na końcu kilka peanów na cześć przewodnika pana Szymona. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Olbrzymia wiedza, kultura, zaangażowanie, cierpliwość i zwyczajna troska o uczestników wycieczki. Brawo panie Szymonie i dziękujemy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem