Opinie klientów o Poszukiwacze Zaginionych Świątyń

5.3 /6
144 
opinie
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.2
Transport
5.4
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Paweł/Paulina/ Tymek 25.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Wakacje życia

Rewelacyjny wyjazd - byliśmy z żona w wielu miejscach, w tym z innych biur podróży i jak narazie wakacje z Rainbow to nr 1. Okres 23.01 - 07.02.2023 Nie będę mówił o programie bo każdy może przeczytać co w nim jest…. Dla nas rewelacja. Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas organizacja pod względem logistycznym, wszystko dograne i dopięte na ostatni guzik. Na szczególna uwagę i w zasadzie od tego powinienem zacząć zasługuje nasz przewodnik tj Pani Magda - rewelacyjnie zgrała nasza grupę, posiada ogromną wiedzę którą potrafiła przekazać w taki sposób, że nasz 10 letni syn (który był z nami) nie mógł się od niej odkleić. Gorąco polecam!

6.0/6

Monika 25.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Piękny fragment Azji Południowo-Wschodniej

Bardzo dobra organizacja. Świetny przewodnik. Dobre hotele na objeździe. Polecam wycieczkę dla osób lubiących egzotykę oraz historię i kulturę tamtego obszaru Azji. Program jest bogaty ale można znaleźć czas na samodzielne zapoznanie się z Bagkokiem czy Siem Reap. Jedyną wadą objazdu jest ostatni nocleg w Battambang - miasto brzydkie, nie ma fajnych miejsc na posiłek. Ale jest to tylko niewielki fragment wycieczki.

6.0/6

Bożena, Jola, Kasia, Irena 24.11.2019

Cudowny tajemniczy Angkor , złote i szmaragdowe posągi Buddy w Bangkoku

Na wycieczce bylysmy w styczniu 2016. Zachwyciła nas Tajlandia, zabytki Bangkoku jak i świątynie Ankoru. Świątynia Wat Po i złoty leżący Budda, Palac Królewski błyszczące od złota. Angkor Thom i Angkor Wat tajemnicze swiątynie w dzungli. Byłysmy pod wrażeniem.

6.0/6

Magdalena Maria, Łódź 16.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Super profesjonalnie, konkretnie - wszystko to co najlepsze

Przede wszystkim świetny program. Kwintesencja Tajlandii (Bangkok) oraz Kambodża zobaczona. Transport na objeździe na bardzo dobrym poziomie. Hotele, wyżywienie Super. Przewodnik Pan Łukasz - po prostu brawa. Bez sztucznego luzu, napięcia czy jak kto woli nadęcia, mega profesjonalnie kierował grupa, ciekawie opowiadał i pilnował by każdy czuł się komfortowo. Dziękujemy i polecamy!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem