Opinie klientów o Rovaniemi - z wizytą u Św. Mikołaja

5.6 /6
20 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.7
Transport
5.9
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

AsZu 22.12.2019

Bajkowa podróż w bajkowe miejsce

Wspaniałą wioska Mikołaja, szybki dojazd z lotniska, mnóstwo atrakcji dla małych i dużych, plan dnia napięty i na pewno na koniec jest się zmęczonym ale warto!!!

6.0/6

Monika 16.12.2018

fantastyczna przygoda

Byliśmy z Rainbowem na wycieczce 15 grudnia 2018 r. Wycieczka spełniła nasze oczekiwania, a nawet je przerosła. Laponia była bajkowa, atrakcje u Mikołaja klimatyczne. Dzieciom najbardziej podobała się przejażdżka psimi zaprzęgami po zaśnieżonych leśnych ostępach :-) Ale wszystko miało swój urok - sanie zaprzężone w renifery, ceremonia w chacie lapońskiej, a nade wsyzstko wizyta u Mikołaja. Według mnie idealny wiek dziecka na wyjazd do Mikołaja to 5-6 lat. Byliśmy z dziećmi w wieku 3,5 i 5,5 lat. Młodsze czasem czuło się zmęczone - ale mimo wszystko było zadowolone. Ludzie, którzy wybrali się z dwulatkami byli wyprawą wymęczeni. To jednak bardzo intensywny dzień. Co do ceny: jeżeli obejrzy się cenniki w wiosce Mikołaja, wiemy dlaczego wycieczka tyle kosztuje. Poza tym Rainbow wysyła z nami iluś przewodników, animatorów. Według mnie wycieczka to spełnienie marzeń każdego dziecka. Coś czego się nigdy nie zapomni.

6.0/6

Przybyła Małgorzata 13.11.2021

Wycieczka

Witam … byliśmy w 2017 r…. Wycieczka mega… trochę męcząca bo daleko mieliśmy do lotniska … ale przeżycie niezapomniane … myślimy jechać jeszcze raz w tym roku … polecam bardzo … warto….

6.0/6

Przybyła Małgorzata 10.11.2020

Wizyta w wiosce św Miołaja

Byliśmy w 2018 r... polecam każdemu ....kto nie był niech wyruszyw podróż ....... zamierzamy jechać jeszcze raz..... gorąco polecam......
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem