Opinie klientów o Selfie z Adriatykiem

4.8 /6
opinii
Intensywność programu
4.4
Pilot
4.1
Program wycieczki
5.0
Transport
4.6
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
3.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Lidia, Łęcka 03.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Selfie z Adriatykiem

Wycieczka jest bardzo interesująca, bardzo dobrze zostały wybrane miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć w Chorwacji, Czarnogórze oraz Bonnie i Hercegowinie. Przewodnicy i opiekunowie wycieczki w bardzo ciekawy sposób przedstawiali odwiedzane przez nas miejsca. Wycieczka bardzo intensywna ale godna polecenia!

6.0/6

Pidróżniczka 26.06.2022

Super wyprawa niezależnie od wieku

23 czerwca wróciliśmy z objazdu Bałkany 4 żywioły.Grupa bardzo zróżnicowana wiekowo od 10 latka po 70 latków .Zobaczyliśmy 4 różne kraje bałkańskie -Czarnogórę,Albanię ,Macedonię i serbskie Kosowo.Mieliśmy możliwość spróbowania lokalnych potraw,poznać namiastkę kultury a także zapoznać się z atrakcjami - przejazd jeepami po górach Albanii,,lot paralotnią w Macedonii, zjazd tyrolką i rafting na Tarze.Super rezydent Miłek który ogarniał grupę.Polecam każdemu💪

5.0/6

TERESA JADWIGA, TARNOWSKIE GÓRY 02.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

selfie z Adriatykiem

Program wycieczki wspaniały, hotele średniej jakości ale przyjemne , czyste i dobre wyżywienie. Ostatni dzień nie był zbyt udany, ponieważ byliśmy zdani tylko na siebie, a hotel był na uboczu, również wyjazd na lotnisko 2 grup z Warszawy i z Katowic i oczekiwanie na samolot ponad 4 godziny na lotnisku po 2 godz. przejeżdzie nie należał do przyjemności.

4.0/6

Zofia, Wodzisław Śląski 02.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Przepiękne widoki, smaczne jedzenie i moc wrażeń.

Jestem zadowolona z wycieczki objazdowej widoki przepiękne, pogoda dopisała, jedzenie smaczne. Czarnogóra bardzo mnie urzekła pod każdym względem, przepiękne widoki, smaczne jedzenie, miły nastrój. W Chorwacji też jest pięknie. Najbardziej zapamiętam Dubrownik i najlepszą przewodniczkę po mieście miała dar i podejście do turystów takich ludzi trzeba zatrudniać aż chciało się jej słuchać mimo, że było dużo ludzi i było najcieplej. Trochę brakowało mi basenów przy hotelach, ale nie można mieć wszystkiego. Ostatni dzień pobytu był słabo przygotowany, bo Zadar można by zwiedzić razem w towarzystwie z całą grupą choć 2 godziny.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem