Opinie klientów o Selfie z Adriatykiem

5.0 /6
13 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.5
Transport
5.3
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jolanta Barbara, Goworowo 12.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Super wycieczka

Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Mnóstwo pozytywnych wrażeń, piękne krajobrazy, czyste plaże, dobra organizacja. Szczególne podziękowania dla Pani Karoliny,naszej pilotki, która dołożyła wszelkich starań żeby przekazać nam jak najwięcej informacji o zwiedzanych miejscach. Polecam tę wycieczkę wszystkim tym, którzy nie lubią nudnego plażowania od rana do wieczora.

6.0/6

Lidia, Łęcka 03.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Selfie z Adriatykiem

Wycieczka jest bardzo interesująca, bardzo dobrze zostały wybrane miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć w Chorwacji, Czarnogórze oraz Bonnie i Hercegowinie. Przewodnicy i opiekunowie wycieczki w bardzo ciekawy sposób przedstawiali odwiedzane przez nas miejsca. Wycieczka bardzo intensywna ale godna polecenia!

6.0/6

Pidróżniczka 26.06.2022

Super wyprawa niezależnie od wieku

23 czerwca wróciliśmy z objazdu Bałkany 4 żywioły.Grupa bardzo zróżnicowana wiekowo od 10 latka po 70 latków .Zobaczyliśmy 4 różne kraje bałkańskie -Czarnogórę,Albanię ,Macedonię i serbskie Kosowo.Mieliśmy możliwość spróbowania lokalnych potraw,poznać namiastkę kultury a także zapoznać się z atrakcjami - przejazd jeepami po górach Albanii,,lot paralotnią w Macedonii, zjazd tyrolką i rafting na Tarze.Super rezydent Miłek który ogarniał grupę.Polecam każdemu💪

6.0/6

Anna, Gdynia 12.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Polecam

Wycieczka super. Bardzo dużo zależy od pilota wycieczki, a my trafiliśmy bardzo dobrze. Pani Karolino dziękujemy. Kierowcę mieliśmy najlepszego z najlepszych ! Drago, jesteś wyjątkowy ! Program, hotele, jedzenie wszystko bez zarzutu. Sporo zwiedzania, ale i też czasu wolnego. Ogólnie polecam.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem