Opinie klientów o Suriya Luxury Resort

4.6 /6
Atrakcje dla dzieci
2.3
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
3.6
Pokój
4.1
Położenie i okolica
4.7
Rezydent
3.6
Sport i rozrywka
0.5
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Damian, Kraków 29.12.2019

O MY GOD!

Na podjeździe zareagowałem jak Janice z Przyjaciół: O MY GOD! Wszystko było idealne.

5.0/6

Anetta, Warszawa 19.03.2022

Wyjazd Sri Lanka

Hotel bardzo dobrze położony, spokojny, dobre jedzenie, miła obsługa, codziennie sprzątany hotel. Rezydent, Pani Monika, na miejscu genialny! Ale obsługa przed wyjazdem makabra.

4.5/6

KRYSTYNA HALINA , GDYNIA 16.12.2019

Wypoczynek

Hotel Suriya jest godny polecenia ze względu na :bardzo miłą obsługę, czystość, wysoką dbałość o gości i bardzo dobre jedzenia.W hotelu nie ma animacji tylko bardzo dyskretna muzyka na żywo do kolacji. Podkreślić należy,że w hotelu przydałby się remont i wymiana niektórych mebli. W hotelu brak kontaktu z rezydentami i brak informacji od Rainbow.

4.5/6

Ev 03.01.2020

Pobyt, sylwester

Hotel położony w ładnej okolicy, duży basen, kameralną atmosferę, zadbany ogród, smaczne i urozmaicone posiłki oraz bardzo przyjaźni ludzie. Niestety poloje hotelowe są już mocno wydłużone, podniszczone i wydłużone wyposażenie. W pokojach klimatyzacją działa głośno i czuć zapach wilgoci i stęchlizny. Zniszczone i wymagające remontu łazienki. 5 gwiazdek to zdecydowanie za wysokie noty dla tego hotelu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem