Opinie klientów o Dreams Riviera Cancun Resort & Spa

5.4 /6
18 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.3
Pokój
5.6
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Wojciech Edmund, Warszawa 06.04.2018
Termin pobytu: luty 2018

Wypoczynek

Pobyt wspaniały słońce ,ciepłe morze, pyszne jedzenie i "picie"

6.0/6

Jarek Gorzów Wlkp. 20.05.2015

luksusowa oaza

Hotel wybudowany w 2009, utrzymany w bardzo dobrym stanie. Piękne ogrody dużo zieleni. Bardzo przemyślana zabudowa hotelu. Główne lobby oddalone nieco od części hotelowej tak więc wszelkie animacje wieczorne czy dyskoteki nie stanowiły problemu. Przy głównym lobby bar oraz większość tematycznych restauracji do których niepotrzebna była rezerwacja oraz wszelka infrastruktura bankomat, kantor wypożyczalnia samochodów. 90 % gości to amerykanie i kanadyjczycy , byliśmy jedynymi polakami, rosjan nie było wcale.

6.0/6

Alicja 28.09.2023

Wyjazd we dwoje

Hotel wart polecenia, doskonały serwis, wspaniałe jedzenie, wszędzie bardzo czysto. Położony w niedalekiej odległości od miejscowości Puerto Morelos (spacer plażą około 30-40 minut w prawą stronę), można jechać taksówką- cenę ustala się przed kursem. W miasteczku sklepy z pamiątkami, duży market,restauracje. Jako baza wypadowa na wycieczki fakultatywne hotel raczej położony zbyt daleko, ale też do przeżycia. Byliśmy na wycieczkach proponowanych przez RAINBOW i bardzo polecam, wszystkie bardzo ciekawe, przewodnicy mieli dużą wiedzę i ciekawie opowiadali.

5.5/6

Andrzej, Głogów 09.03.2019

Można Polecić

Hotel i okolica można śmiało polecić. Urozmaicona kuchnia i ilość restaurcji, w każdy wieczór ciekawa animacja, dobry i miły serwis. Plaża sprzątana codziennie. W sumie fajne wakacje w miłym towarzystwie, fajnym mejscu i hotelu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem