Opinie klientów o Dreams Riviera Cancun Resort & Spa

5.4 /6
18 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.3
Pokój
5.6
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

EWA 11.03.2019

wyjazd marzec 2019

Piękny, monumentalny hotel ze wspaniałą obsługą. Wszystko n najwyższym poziomie, obsługa czyta życzenia w myślach. Resort spełnij oczekiwania nasze, wraz z nastolenią córką. Polecam wszystkim, którzy chcą spędzić czas z dala od zgiełku, w karaibskim otoczeniu i luksusie.

5.0/6

Wojciech, --- 16.03.2022

Fajny wyjazd

Generalnie ocena pozytywna, hotel wart rekomendacji. Sam hotel oceniam pozytywnie, z małym ale dla opcji prefered, nie odpowiada opisowi i zbyt mała plaża z małą liczba łóżek z parasolami. Bez wcześniejszej rezerwacji, czyli położenia ręcznika nie ma szans na łóżko z parasolem - to tylko taki mały minus, przy basenach dostępność pełna. Śniadania w opcji prefered również na nie najwyższym poziomie, znacznie lepsze w opcji ogólnej, z której można skorzystać. Pozostałe posiłki w pełni dostępne we wszystkich restauracjach, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji - dobre rozwiązanie. Lokalizacja hotelu w kontekście udziału w wycieczkach nie jest optymalna ze względu na odległości od pozostałych hoteli i stosunkowo długi czas dojazdu do pozostałych hoteli, ponad 90 min. co nie wszystkim może odpowiadać. Obsługa hotelowa i czystość bez zastrzeżeń na dobrym poziomie.

5.0/6

Magda, Warszawa 04.03.2019

Wakacje marzeń, ale...

Hotel bardzo nam się podobał, standard wysoki i wart swojej ceny. Na ogromny minus wycieczki fakultatywne, żałujemy że nie skorzystaliśmy z propozycji lokalnych biur. Wycieczka, na której bardzo nam zależało zostalo odwołana, z powodu brzydkiej pogody, gdy tymczasem było 30 stopni, spokojne morze i bezchmuerne niebo... Sprawdziliśmy, czy inni operatorzy też odwołali - nie odwołali.

4.5/6

Izabela 05.02.2019

wspaniałe wakacje

Hotel bardzo ładny,czyściutki,obsługa uprzejma i uśmiechnięta.Dla smakoszy owoców morza......raj na ziemi.Szkoda, że nie ma szlafroków w pokoju. Niestety awaria samolotu uziemiła nas na dwa dni ...z jednej strony dwa dni dłużej w Meksyku,ale z drugiej strony ciągła niepewnośc kiedy wracamy do domu.To był nasz trzeci raz w Meksyku i na pewno tam jeszcze wrócimy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem