Opinie klientów o Dreams Riviera Cancun Resort & Spa

5.4 /6
18 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.3
Pokój
5.6
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.0/6

NATALIA 08.01.2023
Termin pobytu: grudzień 2022

Meksyk dreams

Hotel niestety nie miał standardu za jaki zapłaciliśmy. Pokoj z basenem i jacuzzi. Basen kilka dni nie działał.Jedzenie było dobre, widoki piękne.

2.0/6

Dorota 16.05.2022

Pobyt w domu weselnym

Hotel ładny, czysty i zadbany. Położony na uboczu, więc o spacerach po okolicy nie ma mowy. Przeznaczony dla osób lubiących głośne wakacje, gdyż całe życie hotelowe zlokalizowane jest w zasadzie w jednym, centralnym miejscu. Obsługa miła i uczynna. Większość restauracji w zamkniętych pomieszczeniach. Jedzenie a la carte średniej jakości, sprawiające wrażenie odgrzewanego - najlepsze nachosy z guacamole i świeże soki na śniadanie. Hotel nastawiony przede wszystkim na obsługę wesel i ich gości. Codziennie co najmniej cztery uroczystości rozlokowane głównie przy basenie i plaży. Przygotowania zaczynały się już od godzin wczesno popołudniowych co powodowało brak możliwości prawdziwego odpoczynku. Jeśli leżałeś w nieodpowiednim miejscu obsługa prosiła o przesunięcie się w inną lokalizację a scenografia rozkładana była i tak zaraz obok twojego leżaka. Nie było możliwości spędzenia wieczoru w barach przy plaży, bo te były zarezerwowane dla gości weselnych. W maju olbrzymia ilość glonów, które uniemożliwiają kąpiel w morzu i śmierdzą ☹. Obsługa starała się je usuwać na bieżąco zarówno wywożąc je na taczkach jak i zbierając za pomocą traktorów. Niestety to syzyfowa praca powodująca kolejne zamieszanie, którego w tym hotelu nie brakuje. Naszym zdaniem cena nie adekwatna do korzyści. Jeśli ktoś szuka egzotycznych, klimatycznych wakacji - odradzamy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem