Opinie o Royal Garden Palace
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Raj na Djerbie
JULIUSZ, Piotrków Trybunalski 15.10.2019 | Tagi: 56-65 lat, w parzePrzebywaliśmy w tym hotelu w trzeciej dekadzie września 2019. Hotel, z przynależnymi terenami, bardzo rozległy. Drzewa i trawniki bardzo zadbane. Duży basen, z e stopniowym ( od zera) zejściem aż do głębokiej wody. Plaż hotelowa (dość odległa dla 'leniuchów" - bo jakieś 300-400 metrów od głównego budynku). ale duża i czysta. Restauracja główna z bardzo urozmaiconym menu. Dwie restauracja a'la carte : włoska i z kuchnią tunezyjską ( i tę zdecydowanie polecamy). Pokój zadbany, codziennie sprzątany. Sejf w pokoju. Na wyposażeniu łazienki suszarka i szlafroki hotelowe. Ciekawa oferta zabiegów pielęgnacyjnych (płatne osobno).Dużo animacji, których dźwięki dobiegały nas z daleka - całe dnie spędzaliśmy na plaży. Z personelem można się porozumieć (oczywiście poza arabskim i tunezyjskim) w angielskim, niemieckim, włoskim i .... oczywiście - rosyjskim. Trzema słowy : dolce far niente.... Polecamy z czystym sumieniem :)
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
PRZYJEMNIE I WYGODNIE
ANDRZEJ, WROCLAW 20.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeCałkiem niezły hotel, choć te 5 gwiazdek to przesada, ale takie mocne 4 ma na pewno. Względnie szybki dojazd, ok. pół godziny od lotniska i nic nie lata nad głową. Pokój superior duży i wygodny, wyposażony we wszystko co trzeba, z centralnie sterowaną klimatyzacją, co jest akurat bardzo dobrym pomysłem, bo w pokoju nie jest ani za zimno, ani za gorąco, a sterować można jedynie siłą nawiewu (lub ją wyłączyć). Na plus: szeroka i długa plaża, z wystarczającą ilością leżaków hotelowych, bardzo łagodne wejście do morza - idealne dla małych dzieci, przy odpływie trzeba naprawdę daleko poza boje wejść w morze, żeby popływać :). Na minus: hordy "Grażyn" i "Januszów", którzy chyba na 5:00 rano budziki nastawiają, żeby zająć leżaki przy basenie i tyłka nie ruszą na piękną plażę, tylko będą się moczyć w basenie, do którego połowa dorosłych i wszystkie dzieci nieustannie sikają. Brr, nie wszedłem do basenu ani razu bo mnie obrzydzenie na samą myśl bierze. Na plaży leżaki dostępne przez cały dzień, bez żadnego problemu, ale tam się "Grażyny" i "Janusze" nie przeniosą, bo w beach barze nie ma alkoholi. I całe szczęście! :) A przy basenie mogą chlać do woli.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Royal Garden
DAMIAN, Żory 30.08.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeOgólnie rzecz biorąc hotel godny polecenia pod każdym względem. Pokoje czyste dziennie sprzątane , wyżywienie bardzo dobre , soki z wyciskanych owoców w opcji all ,napoje serwowane w hotelu wszystko oryginalne cola ,Fanta Sprite, Bardzo miła obsługa .
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super pobyt
Kornelia 26.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiBardzo fajny pobyt w hotelu. Jedzenie obsługa i pokoje na wysokim poziomie. Na pewno kiedyś tam wrócimy.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
UDANY POBYT W OKRESIE RAMADANU
Cezary 14.03.2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeB. udany pobyt dla osób w wieku emeryckim, nie lubiących upałów. Temp. w apogeum dnia ok. 22-25 C. Hotel duży, ale na szczęście zapełniony w małej części. Wyżywienie b. smaczne i obfite (trochę się przytyło). Obowiązuje dress code (do kolacji panowie w długich spodniach), co odczuł jeden z młodych rodaków wyproszony z powodu braku długich spodni przez kelnera we fraku. Alkohole w wersji all incusive lokalne, ale o dziwo "smaczne" i 40%. Obsługa b. pomocna i życzliwa , ale licząca i dziękująca za napiwki. Ogólnie hotel o znamionach luksusu, czysty, z zadbanym ogrodem i szeroką plażą (ok. 300 m od hotelu) ; piasek nie powala na kolana. Na plaży można skorzystać z przejażdżki na koniu i wielbłądzie, Blisko hotelu 18-dołkowe pole golfowe, z którego korzystali także nasi rodacy, którzy przywieźli ze sobą nawet kije golfowe. B. duży basen zewnętrzny z niepodgrzewaną wodą, z którego trochę korzystało kilka osób , w tym piszący. Temp. - średni Bałtyk. Basen wewnętrzny z b. ciepłą wodą, raczej do pławienia się, ale w najszerszym miejscu ma 20 m i można się napływać. Rozrywka stosowna do wieku większości wypoczywających (pianista, harfistka, grający na cytrze oraz muzyka do tańczenia. Pokoje czyste, sprzątane codziennie , czemu się sprzeciwialiśmy, dając pani sprzątaczce napiwek, aby nie sprzątała . 2-dniowa wycieczka fakultatywna b. przyjemna , ale w tej kwestii odsyłam do opinii (b. korzystnych) w odpowiedniej zakładce. Trzeba jedynie wziąć pod uwagę, że " muzeum" ( tym przypadku - daktyli) w Tunezji , to nie to samo co Muzeum np. w Polsce . Cena 5 euro. W hotelu przede wszystkim Francuzi i Niemcy, my na trzecim miejscu. Język rosyjski słyszałem dwukrotnie. Jedyna sytuacja, która mnie trochę irytował, to specyficzna woń ( bo nie zapach) chyba płynów odkażających używanych prze panie sprzątające. Ni to siarka , ni to siarkowodór , ni to woda min. Zuber. Nie był to smród fekalii używanych przez niektóre hotele do podlewania roślin, ale jednak. Opieka rezydentki i przewodniczki fachowa i rzetelna.. Dygresja - krotochwila! Wziąłem ze sobą lornetkę za ok. 200 zł. kupioną w internecie . Została mi zabrana -zarekwirowana przez tunezyjską "straż graniczą" , wystawiono pokwitowanie z nr telefonu, Przy okazji pogrożono mi deportacją "do Polska" , bo chyba zbyt humorystycznie potraktowałem tę sytuację. Pani rezydentka powiedziała mi, że z odbiorem przed wylotem nie będzie problemu, muszę tylko dzień wcześniej zadzwonić aby przygotowali lornetkę do wydania. Dzwoniłem, telefon milczał. Przed wylotem poszedłem z panią rezydentką do odpowiedniego pokoju - " puk - puk, puk puk - nieczynne , bo zamknięte", za chwilę z pracownikiem lotniska - to samo. Oczywiście dałem spokój z dalszymi staraniami, zwłaszcza, że trwała odprawa. Pani rezydentka powiedział mi , że zakaz wwozu lornetek jest powszechnie wiadomy. Po powrocie sprawdziłem to w internecie, gdzie niczego w tej kwestii nie znalazłem. Na stronie MSZ jest info., że na wwiezienie drona potrzebna jest zgoda trzech ministerstw i ogólna wskazówka, iż różni funkcjonariusz straży granicznej różnie interpretują przepisy. Uwaga - w tym roku Ramadan trwa do końca marca.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
polecam
Marcin 25.04.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzePolecam nic dodać nic ująć. żona mega zadowolona, hotel piękny , duży basen, czyściutki , pokoje sprzątane codziennie. piękny widok na morze. cudowny ogród . świetna obsługa hotelowa , bardzo pomocni mili ludzie , animatorzy nad basenem robili robotę 💪. Napewno jeśli będzie okazja wrócimy tam . blisko do farmy krokodyli i siedliska Flamingów .
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Royal Garden Palace
WIESLAW, BOCHNIA 18.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeBardzo jesteśmy zadowoleni z naszego pobyty w hotelu Royal Garden Palace na Djerbie. Hotel ten spełnił nasze oczekiwania co do standartu . Wszystko było na odpowiednim poziomie zarówno pod względem czystości na terenie całego obiektu jak i osób w nim pracujących. Wszyscy byli mili i uśmiechnięci .Posiłki bardzo smaczne zarówno kuchni europejskiej jak i regionalnej. Stan sanitarny barów i restauracji nie budził najmiejszych zastrzeżeń.Pokoje czyste ,wymiana ręczników na bieżąco pościeli na żądanie.Temu hotelowi w pełni przysługuje 5*****.Polecam dla osób pragnących wypocząć w ciszy i zdala od zgiełku.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniałe 2 tygodnie
Marzena, Bydgoszcz 16.06.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiHotel Petarda .Polecam Wszystkim. Czysto w hotelu,przemiła obsługa,duży wybór posiłków,plaża czyściutka -codziennie sprzątana...Animacje do 23 ale to wystarczało bo sami przenosiliśmy się na plażę...Jest to 4 wizyta na Djerba i wiem że do tego hotelu jeszcze kiedyś wrócę.Wart swojej ceny.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Djerba 19.06-27.06.2025
Anna, CHODECZ 30.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWitam, hotel bardzo czysty. Pokoje przestronne, codziennie wymieniane ręczniki. Obsługa bardzo pomocna i uśmiechnięta. Na holu i w recepcji nie była włączona klimatyzacja, dopiero we wtorek (24.06.2025) została włączona. Basen duży, leżaków dużo. Jeśli chodzi o jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie. Rezerwacja pierwszego dnia stolika na kolację, stolik przypisany do was , także nie trzeba było szukać. Kolacje a'la carte wprost przepyszne. Atrakcje słabe na niskim poziomie, muzyka wyłączna o godzinie 23.00. , zaś bar do 24.00. Po wymeldowaniu all inclusive obowiązywał tj. obiad, napoje oprócz kolacji, my akurat transfer mieliśmy o 22.40 na lotnisko.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje
Agnieszka, Kalisz 15.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzePolecam hotel dla osób które chcą odpocząć mnóstwo pięknych zieleni wokół hotelu coś pięknego. Plaża jest cudowna wynagradza wszystko. Jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie . jeśli chodzi o animacje i występy wieczorne słabiutko powinni to zmienić Pobyt w tym hotelu uważam za bardzo dobry.