Opinie o Kaya Maris
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wakacje
Wioletta 04.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeTo były jak do tej pory nasze najlepsze wakacje,poznaliśmy wspaniałych ludzi.Hotel był czysty zadbany,obsługa dobra widoki przepiękne,więc nic dodać nic ująć było rewelacyjnie 😘
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Kayamaris 17.06.2024-24.06.2024
ANNA, WLOCLAWEK 10.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymiBylismy 8 osobową grupą w połowie czerwca.Hotel zgodnie z opisem oferty. Pokoje czyste,sprzątane codziennie.Panie sprzątające bardzo miłe i przyjazne. Posiłki smaczne,zróżnicowane.W ciągu dnia oprócz baru, ogólnie dostępna woda pitna,herbata,kawa. Personel hotelu bardzo sympatyczny,zawsze z uśmiechem. Przy hotelu basen dla chętnych (woda zbyt ciepla,dla mnie 😉) Na plażę rzut beretem.Woda w morzu czysta,ciepla i dosyć orzeźwiająca,zwłaszcza przy kąpieli po wschodzie,ie słońca. Okolica bardzo piękna.Dużo ciekawych miejsc,podczas wieczornych spacerów. Warto zwiedzić centrum miasta,jadąc dolmuszem za 1 euro lub 30 litrów. Ogólnie pobyt bardzo udany,jedynie bardzo wysokie temperatury , nie pozwoliły zaliczyć większej ilości wycieczek.Polecamy hotel,że względu na położenie,ciszę, bardzo sympatyczny personel i dobre jedzenie. Pozdrawiamy 😊
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia hotelu Kaya Maris
Marta, Miescisko 14.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąSerdecznie polecam Hotel Kaya Maris. Bardzo miła i sympatyczna obsługa hotelu, jedzenie- myślę że każdy znajdzie coś pysznego dla siebie ale szczerze polecam, dania zawsze na bieżąco ugotowane czy usmażone. Pokoje czyste i zadbane. Personel sprząta każdego dnia. Polecam serdecznie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek
Jolanta Maria, Lidzbark 25.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeBardzo ładny czysty zadbany hotel jedzenie bardzo urozmaicone każdy znajdzie coś dla siebie w recepcji bardzo pomocni mimo bariery językowej codziennie sprzątany pokój miła Pani sprzątaczka mieliśmy pokój 404 bardzo ładny widok na morze.pozdrawiamy i polecamy
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Kaya Maris
Zofia, Łazy 24.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel bardzo dobrze zorganizowany. Jedzenie wspaniałe, bardzo estetycznie wyeksponowane. Codziennie dużo nowych potraw, przystawek. Smacznie i kolorowo.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Raj na ziemi
Marzena Izabela 02.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeJednym słowem rewelacja, wrócę do Kaya Maris na 100%. Super hotel , jedzenie i przemiła obsługa. To jest miejsce do którego chce się wracać.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
FAJNY HOTEL
lucyna 06.10.2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeBARDZO JESTEM ZADOWOLONA Z HOTELU, DOBRE JEDZENIE CZYSTO. DO CENTRUM 1 EURO DOLMUSZKĄ, MINUS PLAŻA BARDZO MAŁA ALE ZA TO BASEN FAJNY, CZYSTY. OBSŁUGA HOTELOWA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA I POMOCNA, DRINKI DOBRE, JEDZENIE DOKŁADANE CAŁY CZAS NIKOMU NIE ZABRAKŁO. PEPSI Z DYSTRYBUTORA ORYGINALNE NIE PODRABIANE.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
urlop
Dorota, 30.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzebardzo jesteśmy zadowoleni,z hotelu,z obsługi w tym hotelu,jedzenie bardzo dobre,dużo ,każdy coś dla siebie znajdzie ,wszędzie czysto,sprzątane pokoje każdego dnia,biuro podróży również wszystko jak powinno być,rezydentka bardzo pomocna na każde pytanie odpowiada,pojechała na lotnisko wszystko wytłumaczyła,nie ma strachu że obcy kraj ,polecam!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
😁🤗
Bożena 09.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeByliśmy zadowoleni , piękne widoki. Bardzo miła obsługa hotelowa . Wyżywienie bardzo dobre. Myślę że jeszcze tu wrócę.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udane wakacje
Marcin, Siemianowice Śląskie 25.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPrzestronny wygodny hotel, z własnym basenem i barem na zewnątrz. W okolicy duże nagromadzenie innych hoteli, barów, generalnie gwarno, ale za to dużo atrakcji. Wszędzie blisko - do plaży, promenady czy głównej ulicy z mnóstwem sklepików. Dobra komunikacja do centrum i ościennych miejscowości (busiki i taksówki wodne). Hotel posiada kawałek własnej plaży, ale bardzo niewielki, a publicznych plaż jak na lekarstwo. To co nigdy nie zawodzi to pogoda i ciepła woda.