Opinie klientów o Turcja - Przygoda w księżycowej Krainie

5.2 /6
74 
opinie
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.3
Transport
5.6
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Czeslaw, Wrocław 18.06.2022

Przygoda w księżycowej Krainie

Wycieczka nie wymagająca kondycji fizycznych czyli dla każdego. Program bardzo, bardzo spokojny nie intensywny. Choć ja osobiście wolałbym szybsze tępo np. w wąwozie w, którym mamy przejść bodaj cztery 4 km., a ja chętnie poszedłbym 14 km.😄 Kapadocja to wspaniała iście bajkowa kraina, którą naprawdę warto odwiedzić… Polecam lot balonem choć to wysokie koszty bo 210 €, ale można podziwiać je i wspaniałości z pozycji jazdy konno za 45€. Myśmy akurat skorzystali mimo obaw niektórych osób, które nie siedziały nigdy w siodle, a dały sobie bez problemu radę. Było wspaniałe! Polecam.

5.0/6

Czeslaw, Wrocław 16.06.2022

Przygoda w księżycowej Krainie.

Ogólnie wycieczkę oceniam za udaną. Dla mnie nie wymagającą. Nawet powiedziałbym, że można byłoby ją „skondensować” czasowo gdyby nie fakt (ujęte w programie) odwiedziny w sklepie skórzanym w sklepie z wyrobami cukierniczym i sklepie jubilerskim. Skupiłbym się bardziej na tym co istotne. Tu mam na myśli odwiedzaną „Krainę księżycową”, przyrodzie, kulturę, codzienność… Brakowało czasu na kontemplacje miejsca… , a jedynie czas na zrobieniu zdjęć. Polecam bo warto!

5.0/6

Adam 19.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Przygoda w Księżycowej Krainie

Super wycieczka dobrze zorganizowana a szczególnie Pan Janek pełen profesjonalizm, osoba z ogromną wiedzą i talentem do jej przekazywania. Ciekawy zróżnicowany program, przepiękne widoki stworzone przez naturę. Dużą atrakcją są wycieczki fakultatywne lot balonem i wieczór turecki. Wycieczka godna polecenia przepiękna Kapadocja.

5.0/6

Piotr, --- 30.10.2022
Termin pobytu: wrzesień 2022

Kapadocja - mekka turystów-konsumentów

Wycieczka do krainy, która z uwagi na postępująca erozję skał zanika. Część historycznych obszarów już nie jest udostępniana ! Zamiast tego rośnie oferta turystyczna z rozpropagowanym 50 minutowym lotem balonem, jazdą quadami, jeepami i szybkimi łodziami. Program fakultatywny dyskusyjny z uwagi na cenę (280euro Balony), jakość (30 euro hammam), komercję (wieczór turecki, quady). Pokaz wirujących derwiszy był zgodny z tradycją i odpowiednio stonowany (choć dla potrzeb turystów byłu do trzech seansów dziennie). Reasumując dobra oferta dla turystyki popularnej biernie konsumującej program, ale stracona szansa na pełną satysfakcję z poznania regionu. Uważam, że Biuro mogłoby się bardziej postarać usatysfakcjonować zamiłowanych turystów których -jak wynika z naszych rozmów- jest na objazdówkach większość. Tę wycieczkę oceniam jako jedną ze słabszych z moich dotychczasowych doświadczeń z Rainbow.
114151619
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem