Opinie klientów o Turcja - Przygoda w księżycowej Krainie

5.2 /6
58 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.3
Transport
5.5
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.5/6

Ewa, Zgierz 05.06.2022

Kapadocja

Fajna,niezbyt wymagająca wycieczka,w dobrym towarzystwie.Urokliwa,bajkowa Kapadocja z dodatkowymi atrakcjami z balonem niż czele.

4.5/6

Elżbieta, Poznań 17.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Przygoda w księżycowej krainie

Wycieczka wspaniała, wrażenia nieziemskie (księżycowe), krajobraz Kapadocji wart każdych pieniędzy, przelot balonem nad formacjami skalnymi, zwiedzanie podziemnych i wykutych w skałach miast - bezcenne. Pani Małgosia - Pilotka wycieczki wspaniała, cierpliwa i dysponująca ogromną wiedzą osoba. Atrakcje zapewniane w ramach wycieczki niezapomniane, szczególnie przejazd motorówką po jeziorze. Jedzenie dobre, obsługa w hotelach trochę nieogarnięta, generalnie czystość w hotelach pozostawia wiele do życzenia, w porównaniu do naszych krajowych warunków, nawet w zwykłych pensjonatach, czy kwaterach prywatnych. Ale to tylko wycieczka i należy te drobne niedogodności potraktować jako kolejną egzotyczną przygodę. Polecam amatorom mocnych wrażeń.

4.0/6

Magda 30.04.2023

Bajkowe krajobrazy

Piękne krajobrazy. Wielogodzinna podróż z lotniska do miejsca docelowego nie dłuży się ze względu na różnorodność scenerii za oknem autobusu. Na miejscu dla komfortu warto założyć buty z masywną podeszwą. W sklepikach ceny zazwyczaj nie są podane. Nigdzie nie odmówiono mi zapłaty w euro. Pokaz mody skórzanej zupełnie niepotrzebny - choć produkty bdb jakości i w nowoczesnych fasonach. Dość wczesne powroty do hotelu w Urgup. Wg mnie można podziwiać widoki dłużej niż zastanawiać się co ze sobą zrobić przed kolacją (od 18.30). Nie zawieziono nas do miasteczka Goreme aby je zwiedzić. Osoby, które nie wykupiły wycieczki na loty balonem nie zobaczą balonów jeżeli same nie zorganizują sobie wyjazdu wcześnie rano we właściwe miejsce. Ogólnie wycieczka udana. Rzeczą do poprawy dla Rainbow jest traktowanie osób wyjeżdzających samotnie. Inne biura zazwyczaj nie kwaterują 3 singli w mikro pokoju tylko po 2 osoby a trzecia bez pary po prostu nie dopłaca.

4.0/6

MARIAN, Poznań 30.10.2022
Termin pobytu: październik 2022

Po raz trzeci

Byłem tam w 1984,2009 i 2022 ,ale za każdym razem coś nowego .Hotel w Antalii "-2*",do zmiany .Nasza przewodniczka za mało przekazywała fascynującej historii Azji Mniejszej .Pochwała za Catalhuyk , dolinę Ihlara i Sultahanii .Kapadocja po 36 latach całkiem inna ,ale wiele obiektów wtedy było niedostępnych ,ale część przeciwnie
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem