Opinie klientów o Turcja - Przygoda w księżycowej Krainie

5.2 /6
80 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Jolanta, Pawłowice 13.06.2022

Kapadocja na 100%

Jeżeli komuś jest mało Kapadocji podczas innych wycieczek do Turcji - to wycieczka dla niego. podczas tej wycieczki mieliśmy okazję podziwiać nie tylko te najbardziej znane obiekty, ale również te mniej znane, będące cudami przyrody jak również "dziełami rąk ludzkich". Mimo, iż przemieszczaliśmy się do wielu miejsc, nie było to jakoś szczególnie męczące. Po całym dniu zwiedzania można było skorzystać z relaksu w hammamie czy pogrążyć się w zadumie podczas tańca Derwiszów. Wielbiciele bardziej ekstremalnych doznań mogli wybrać lot balonem, przejażdżkę quadami czy jazdę konną, nie zabrakło również przejażdżki jeepami w mniej uczęszczane miejsca i podziwiania wspaniałych "księżycowych" krajobrazów. także jazda motorówkami dostarczyła nam zastrzyku adrenaliny. Ogólnie impreza udana, Kapadocja rozpoznana:-)

5.5/6

Ireneusz, Wąbrzeźno 06.11.2023
Termin pobytu: październik 2023

Wycieczka objazdowa

Jestem bardzo mile zaskoczony. Nie spodziewałem się, że Turcja może być tak atrakcyjnym kierunkiem do zwiedzania. Rainbow jak zawsze pełen profesjonalizm (gorąco polecam). Program (jak to z Rainbow) przygotowany perfekt. Nic do zarzucenia. Hotele jak na objazdówce bardzo dobre. Posiłki również. Intensywność programu odpowiednia - bez wielkiego spinania się i z odpowiednimi przerwami.

5.5/6

Anna, Pruszków 16.11.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

księżycowa kraina - ładniejsza na żywo niż na zdjęciach

Widoki niesamowite, góry zupełnie inne niż w Polsce czy w Europie. Nazwa wycieczki - księżycowa kraina- jest bardzo trafiona. Chciało by się dłużej popatrzeć, ale trzeba pędzić do kolejnego punktu lub na lunch. Zwiedzanie wspaniałe dla miłośników dziur, korytarzy podziemnych i często wąskich przejść. Można też oczywiście nie ganiać z dzieckiem, tylko zachowywać się spokojnie i oglądać elementy nie wymagające wygibasów. Panią polecam zabrać spodnie, bo często trzeba się wspinać i spódnice mogą wprawiać w zakłopotanie. Trzeba też wziąć chusty, żeby osłonić głowę przed wejściem do meczetów. Odradzam wycieczkę osobom z ograniczoną możliwością ruchu.

5.0/6

Renata, Łódź ul. Gdańska 35. 17.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Cappadocia.

Udana wycieczka, świetna przewodniczka p.Magda .Dobry program wycieczki, przyzwoite hotele a do tego piękna pogoda. Jestem zadowolony z tego wyjazdu.
111121320
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem