Opinie klientów o Turcja - Przygoda w księżycowej Krainie

5.2 /6
80 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Tomasz Andrzej, Lubenia 09.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Serdecznie polecam wszystkim wahającym się

Polecam wszystkim którzy lubią aktywny wypoczynek ze zwiedzaniem ciekawych miejsc .Odrobina egzotyki ,duża dawka historii oraz geografii z odrobiną orientalnej kultury i obyczajowości .

5.5/6

Iza z Ciechanowa 12.02.2024

Kapadocja cud natury

To nasza kolejna, udana objazdówka z R. Kapadocja chodź skalista to urokliwa, pokazała nam różne swoje oblicza. Wybierając objazd zwracam uwagę na ilość kilometrów do przejechania, nie chcę spędzać kilku godz. codziennie w autokarze. Duże wrażenie robi lot balonem, ale moim zdaniem jeszcze większe to co się dzieje na dole podczas startu balonów. Warto wybrać się następnego dnia i obserwować sesje zdjęciowe turystek -modelek, przejażdżki konne i na kładach, startujące kolorowe balony, to jest dopiero spektakl! Turecki hammam dodaje skrzydeł, peeling, piana, ciepły marmurowy blat i zimny jedwab ... rytuał obowiązkowy dla każdego odwiedzającego Turcję.

5.5/6

Grzegorz, Grójec 19.05.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Kapadocja - Przygoda w księżycowej krainie

Super wyjazd. Wyjazd na koniec kwietnia i początek maja z super pogodą bez upałów. Przewodnik Wojtek super gość z mega wiedzą i doświadczeniem. Gorąco polecam objazdówkę z wypoczynkiem. W Kapadocji obowiązkowo lot balonem - nie do zapomnienia widoki.

5.5/6

krystyna sztybur- Bogacka 24.09.2022

Moja ocena.

Jestem bardzo zadowolona z tej wycieczki, moi wnukowie też. Pani pilot bardzo bardzo kompetentna z dużą wiedzą prowadziła spokojnie zdyscyplinowaną grupę .Szkoda, że nie mogliśmy przy okazji zwiedzić Antalyi, chociaż trochę udało się na własną rękę zobaczyć. Wybrałam tę wycieczkę bo nie było oprócz 2 dni długich przejazdów. Zaskoczeniem była cena biletów na lot balonem , bo informacja z biura była 175 Euro , faktycznie płaciliśmy 270.
110111220
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem