Opinie o Grand Kaptan
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Grand Kaptan
SYLWESTER, 22.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeWyżywienie super, piękna plaża blisko hotelu wystarczyło przejść tunelem na plażę. Obsługa perfekt na całym obiekcie. Świetne położenie dojazd do Alani autobusem hotelowym ok15 min. Na plaży w barze super jedzenie obsługa zawsze uśmiechnięta. Dostępność leżaków o każdej porze (pobyt przełom września i października) Plaża piaskowa wejście do wody w obuwiu. Ciepła woda. Ogólnie czystość na całym obiekcie.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Grand Kaptan
BARBARA, LĘBORK 16.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiHotel czysty, pokoje sprzątane codziennie,barek uzupełniany codziennie przyjazny personel ,baseny zadbane Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wszysto w najlepszym porządku
Ola Kuba 24.06.2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel położony około 5km od centrum Alanyi. Bezpłatny busik hotelowy do centrum kilka razy dziennie (miedzy 10.00 a 23.45). Dużo atrakcji dla dzieci, zabawy, animacje, aktywności wodne, pokazy w amfiteatrze itp. W niedzielę brak animacji. 3 baseny + brodzik, podziemne przejście na plażę. Pokoje ok, sprzątane codziennie (minibarek codziennie uzupełniany - w cenie pobytu). Bar przy basenie (10-19), drugi bar przy basenie (Vitamin bar) (10-2), bar w lobby 24h, bar na dachu hotelu (20-24) oraz bar na plaży z alkoholami, burgerami, kanapkami etc. Wyżywienie różnorodne, nie brakowało niczego. Ogólna ocena 5/6, wszyscy zadowoleni
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam przeczytać całość
Aneta 14.09.2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzePokój był czysty, sprzątany na bieżąco, codziennie dokładane ręczniki, napoje, zmieniana pościel. Jak na 5 gwiazdek- pokój był urządzony bardzo staromodnie (widać było to zwłaszcza po starości mebli) Łazienka była malusieńka i było w niej jedno małe światło. Dla mnie umalowanie się tam byłoby dużym wyzwaniem- nawet nie próbowałam. Jeśli chodzi o jedzenie- było go bardzo dużo, jednak powtarzalne. Na śniadania pan robił na żywo omlety i jajka sadzone (bardzo dobre) Gorąco zachęcam do odwiedzenia restauracji na plaży. Obsługa hotelowa super! Kelnerzy, barmani i serwis sprzątający są zainteresowani gośćmi i nadrabiali drobnostkami które dla nas były miłe i ważne. To głównie dzięki nim wystawiamy tak wysoką ocenę. Pani rezydentka była w porządku, bez zbędnego przeciągania spotkania przekazała nam niezbędne informacje i praktyczne porady. Hotel położony jest kilka kilometrów od centrum miasta, dojazd jest bezproblemowy ponieważ kursuje 6 razy dziennie bezpłatny hotelowy bus, a jeśli komuś nie odpowiada, to za 1 euro (bez względu czy jedzie się 1 przystanek czy 10) można podjechać autobusem w dowolne miejsce. Plaża… fajnie że była- nas nie urzekła. Zachęcam do kupienia butów do wody. Atrakcje dla dzieci, animatorzy super. Widać że lubią swoją pracę i że dzieci lubią ich. Podsumowując: my jesteśmy zadowoleni, cieszyliśmy się wakacjami zamiast szukać problemu, jednak mamy świadomość, że za tą cenę (3700zl/os) mogliśmy wybrać lepiej. Pozdrawiam
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajny wypadku ze znajomymi
Kinga, 09.09.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiOgólna ocena nie jest 6 ze względu tylko na moje upodobania "wolę resorty", jak na pobyt w hotelu super jak tos lubi krążyć po mieście to za rogiem sklepy też znajdzie, bezpieczne przejście na plażę robi robotę
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Grand Kaptan
Urszula, Radom 13.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel oceniam dobrze, był czysty, codziennie zmieniana pościel i ręczniki. Lecz wygląd taki stary na pewno wymaga odświeżenie łazienki. Jedzenie dobre ale monotonne. Obsługa bardzo fajna. Busik dojeżdża i wraca z Alanya. Transfer długi ale w porządku. Plaża kamienista. W wodzie też kamienie
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt tygodniowy
Ewelina, Jelenia Góra 23.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel czysty, położony bardzo blisko plaży. Codziennie animacje wieczorne. Baseny czyste. Jedzenie bardzo dobre choć po kilku dniach zaczyna być trochę monotonne. Mimo to każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo fajny bar na plaży i na basenie. Polecam
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pozytywne
Radek 09.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel fajny pokoje srednie Plaża kamienista i żwirowa jest molo Jedzenie super jednak brak owoców morza Obsługa miła i sympatyczna
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
upalne wakacje
Marek 02.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeWyjazd w połowie czerwca, bardzo gorąco, tłumy ludzi - w przeważającej większości Turcy i Rosjanie. Hotel zabetonowany (ale to Alanya), brak drzew przy głównym, dużym basenie, pokoje ładne z dobrą klimatyzacją i wypełnioną napojami lodówką, codzienne uzupełnienie, nowoczesne windy. Dobre alkohole w ramach ALL, natomiast wyżywienie nas rozczarowało, pomimo dobrych opinii. Dobre lody i ciasta. Obsługa w restauracji oraz całym hotelu sprawna i miła. Natomiast brak internetu (oprócz słabego w lobby, które było piętro niżej niż basen i restauracje) to w dzisiejszych czasach słabe...... można sobie kupić za 15 euro/7 dni. Moon bar fajny na dachu do posiedzenia wieczorem. Dojście do plaży tunelem bezproblemowo i blisko, tam niezły bar fast food. Małe, niskie parasole na plaży. Transfer z lotniska masakra - dwie godziny po wylądowaniu dalej tam tkwiliśmy, jeden rezydent wydający koperty z nr autobusu, potem 3,5 godzinny dojazd do hotelu z postojem 30 minutowym o 3 w nocy na śmierdzącym parkingu ze sklepami i wc. Wylot 18.45 z Katowic, wejście do pokoju 4.30 rano, a lot trwał tylko niecałe 3 godziny. Kiepska organizacja
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt w Grand Kaptan w Alanyi
Jan Marian 04.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymiPrzelot i transfer do hotelu i z powrotem odbywał się zgodnie z planem. Nocny powrót do kraju przebiegał tak sprawnie, że do Warszawy dotarliśmy przed czasem, a bagaże można było odebrać po 15 minutach. Hotel "jakby luksusowy". W pełni wyposażona lodówka do bezpłatnej dyspozycji, codzienne sprzątanie pokoju, wymiana ręczników kąpielowych i plażowych, możliwość korzystania ze spa, zjeżdżalnie, trzy baseny o różnej głębokości i w odległości kilkunastu metrów morze i plaża z bezpłatnymi leżakami. Do tego kuchnia z całego świata, siedem barów ( w tym "Księżycowy" ) , markowe napoje, kawa oczywiście po turecku, koncerty fortepianowe oraz atrakcje w amfiteatrze przed hotelem. Bezpłatne autokary hotelowe do centrum Alanyi. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecam. Do zobaczenia w przyszłym sezonie turystycznym .