Opinie klientów o Sultan Sipahi Resort

5.1 /6
62 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.2
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.6
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Adrian 13.09.2023

Turcja 2023

Hotelu bardzo fajny z czystym pokojem i bardzo dobrym jedzeniem !! Mały wybor alkoholu w ofercie All ale to nie byl problem Basen mały ale każdy znalazł miejsce w nim Internet działający tylko w lobby w pokojach płatny Plaża przepiękna oraz wszedzie blisko Ogólnie hotel na duży +

5.0/6

Aleksandra 10.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

ocena ogólna

Jedyne do czego można się przyczepić to pokój. a przedwszystkim jego czystość nie było to coś czego sir spodziewaliśmy. na ścianach plamy. lecz ogólna ocena i wrażenia jak najbardziej na plus. jedzenie rozmaite dla każdego coś się znajdzie.

5.0/6

Paulina 03.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

hotel dla mało wymagających

Jeśli od wyjazdu oczekujemy tylko noclegu i wyżywienia to hotel jak najbardziej OK.Umiejscowienie przy plaży Kleopatry tez spoko. Widoki z okna-zależy jak wybierzemy przy rezerwacji. Ogólnie OK. Pare uwag: Recepcja pobiera 5€depozytu(później zwraca)za kartę do pokoju-brak informacji od R.aby być przygotowywanym na opłaty od początku. Dodatkowo(o czym R tez nie informuje-dzień wcześniej mi potwierdzali ze tylko DO jest wymagany)Recepcja wymaga dokumentów umowy(można wysłać mailem a to tez trwa)- całościowo mój wylot trwał od około 16 a w pokoju przez te niedomowienia byłam zameldowana około 1 w nocy.

5.0/6

Wojciech, Warszawa 23.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wypoczynek w Alanya

Pobyt bardzo udany. Hotel połażony idealnie dla turystów lubiących zwiedzanie. W odległości jednodniowych wycieczek pieszych znajduje się wiele obiektów wartych zobaczenia. Można również skorzystać z oferty wielu wycieczek proponowanych przez biuro jak i miejscowych organizatorów. Dużym minusem hotelu jest jego odległość od lotniska (transfer minimum 3 godziny).
19101116
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem