Opinie klientów o Xperia Grand Bali Hotel

5.5 /6
21 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.5
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.2
Pokój
5.1
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Skwierzyna 13.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Rewelacyjne wakacje

Hotel położony jest w niewielkiej odległości od plaży z widokiem na przepiękny kilf. Obsługa hotelowa bardzo przyjazna i pomocna, a jedzenie różnorodne i smaczne. Odpoczynek uważam za udany i jestem przekonana, że jeszcze tam wrócimy.

6.0/6

Damian, --- 01.05.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Świetny hotel

Świetna lokalizacja, miła obsługa, centrum SPA bardzo przytulne. W centrum miasta i blisko plaży, niedaleko GRAND Bazar, bary, restauracje i sklepy. Polecam na kilkudniowy. Cena odpowiednia do calosci!

6.0/6

Sławomir, Bydgoszcz 09.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Rodzinne wakacje

Po wielu podróżach mogę ocenić ten wyjazd bardzo pozytywnie. Pogoda w czerwcu była bardzo sprzyjająca (34 stopnie w dzień, 27 w nocy). Do tego lokalizacja hotelu to po prostu rewelacja - wszędzie blisko. Jak by tego było mało wybraliśmy się na 2 wycieczki: 1 statkiem o zachodzie słońca (polecam dla wszystkich) i druga to wycieczka z zaprzyjaźniona restauracja Sherlock Holmes jeapami do kanionu Sapadere. Obie wycieczki były rewelacyjne i godne polecenia każdemu. Jedzenie w hotelu urozmaicone, a do głównych atrakcji max. 5 min. drogi pieszo (coś pięknego). Polecam dla wszystkich od nas Rodzin z dziećmi, przez pary, wyjazd w pojedynkę i przyjacielski wypad. W każdej z tych opcji jest to ocena 6/6.

6.0/6

Dagmara, Świnoujście 11.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Mój pierwszy pobyt za granicą

To był mój pierwszy pobyt za granicą i pierwszy lot samolotem😁cudowne przeżycie ,hotel i jego lokalizacja super,jedzenie pierwsza klasa.Powiem wam tak ja teraz byłam z synem a w przyszłym roku tam wracam z synem i mężem w to samo miejsce nic bym nie zmieniła bardzo mi się podobało polecam😁😁😁
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem