Opinie klientów o W krainie orłów

5.0 /6
140 
opinii
Intensywność programu
4.5
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.1
Transport
5.1
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Andrzej, Gdańsk 21.07.2016

Polecam wszystkim

Lepiej było niż się spodziewałam .

6.0/6

Jolanta 21.07.2016

Albania i Macedonia

Wycieczka bardzo ciekawa, warta polecenia. Piękne, zapierające widoki w górach. Pilot Pan Przemek - wspaniały. W ciekawy sposób przekazuje informacje. Kompetentny, miły i pomocny. Hotele na dobrym poziomie. Jedynym mankamentem w hotelach - to brak albo nieczynna winda. Trzeba więc, przygotować się na dźwiganie walizek.

6.0/6

Kaja 29.09.2016

Zobaczyć świat, który się zmienia

Była to dla nas wspaniała podróż w czasie! Dlaczego "w czasie"? Zaraz wyjaśnię ... Zobaczyliśmy świat, który radykalnie się zmienia i z którego za kilka lat niewiele zapewne pozostanie. Albania - zachwyca krajobrazem, zabytkami, egzotyką i ... swoimi paradoksami. Jadąc na tę wycieczkę, mieliśmy nikłe wyobrażenie o tym kraju, przez lata zamkniętym na świat zewnętrzny. A może właśnie dzięki tej izolacji, możemy dzisiaj podziwiać z okien autokaru pasące się stada kóz, owiec, a nawet ... indyków, i, w dodatku, z pasterzami. Po drogach jeżdżą najróżniejsze pojazdy, niektóre pod prąd, bo tak wygodniej. Nikogo nie dziwi stado owiec na autostradzie, co najwyżej trzeba nieco zwolnić, by je wyprzedzić. A kwoka z kurczakami przechodząca spokojnie przez drogę na trasie do Porto Palermo wywołuje uśmiech na twarzach! Przydrożne stragany z płodami pól i ogrodów, kawiarenki wypełnione od rana klientami płci męskiej, starsze kobiety w nieodzownej czerni i chustce czarnej lub białej na głowie, eleganccy starsi panowie w kapeluszach i marynarkach z laseczkami czy parasolami. Obserwacja tego świata widzianego z okien autokaru była fascynująca! A przyroda? Dzikie, niedostępne góry ze szczytami w chmurach, dziewicze plaże na Riwierze Albańskiej, dziko żyjące zółwie wodne w Butrincie, czy stepowe w Apolonii. Wspaniałe zabytki z epoki antycznej Grecji, Rzymu, czasów wczesnochrześcijańskich, panowania Wenecjan, czy niewoli tureckiej! A wszędzie rzucające się w oczy bunkry i schrony - czyli zabytki najnowszych czasów reżimu Envera Hodży.ALBANIA ZACHWYCA!!! Na pewno interesujące jest porównanie Albanii z pozostałymi krajami zwiedzanymi na trasie - Grecją (Korfu) i Macedonią. Kerkyra - stolica Korfu, to piękne i ciekawe miasto z plątaniną uliczek, w których chciałoby się zagubić, by poczucić jego rytm. Mam tutaj niedosyt - za mało mieliśmy czasu na zwiedzanie ... i trzeba będzie tu kiedyś wrócić! Za to położenie hotelu, w którym spędziliśmy pierwszą i ostatnią noc, wszystko wynagradza. Bliskość pałacu Sissi, który mogliśmy zwiedzić i darmowy transport hotelowy do Benitses i z powrotem, sprawiły, że nasza podróż była bogatsza we wrażenia. Niewątpliwą atrakcją jest przeprawa promowa z Korfu do Sarandy i z powrotem - relaks, łagodne kołysanie morza i widoki!!! Dzień spędzony w Macedonii zachęca z pewnością do dalszych podróży w te strony. Zachwycające Jezioro Ochrydzkie z przepięknym miastem Ochryd, starożytna Bitola z cudownymi mozaikami i przejazd przez Park Narodowy Galicica, w którym podziwialiśmy dziko kwitnące cyklameny i wspaniałe, majestatyczne góry. Wycieczka jest bardzo ciekawa i świetnie zorganizowana, również dzięki Panu Przemkowi - naszemu pilotowi, który dzielił się z nami na każdym kroku swoją wiedzą i obserwacjami. DZIĘKUJEMY!!!

6.0/6

Alina, Warszawa 28.03.2014

W krainie orłów

Wycieczkę oceniam bardzo wysoko. Program interesujący, przedstawiający oblicze mało znanej Albanii. Piękny kraj. Bardzo dobra organizacja wycieczki, pilot świetnie przygotowany, wszystko zawsze na czas.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem