Opinie klientów o Wielka azjatycka przygoda

5.5 /6
363 
opinie
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Maciej 22.08.2022

Maciej

Wycieczka pozwoliła w krótkim czasie zasmakować głównych atrakcji turystycznych Tajlandii, Kambodży i Wietnamu. Dzięki dobrej lokalizacji hoteli w części objazdowej, można było również na własną rękę poznać lokalny koloryt odwiedzanych miejsc.

6.0/6

Krzysztof, Łobez 18.01.2018
Termin pobytu: grudzień 2017

Warto zobaczyć !

Jeśli masz wolny czas, trochę oszczędności to te kraje musisz zobaczyć ! Wspaniała wycieczka. Dzieli je bardzo dużo jeśli chodzi o poziom życia ludności i obecne ustroje państwa , a jednocześnie wiele łączy jak: podobna historia, kuchnia, religia. Wycieczka dobrze zorganizowana. Przejścia na granicach bez zbędnych oczekiwań na odprawę. Pilot Kornelia dobrze przygotowana i zorganizowana, duża wiedza o tym regionie.

6.0/6

Małgorzata, Katowice 06.04.2014

Tajlandia- Kambodża- Wietnam

fantastyczna wycieczka

6.0/6

Joanna Anna, Orzech 22.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Wielka azjatycka przygod

Znakomicie przygotowana impreza. Wszystko dopięte perfekcyjnie we wszystkich detalach. Wspaniały Polski Przewodnik, który miał ogromną wiedzę , znakomicie opowiadał o zwiedzanych państwach i okolicach. Otrzymywaliśmy dokładne informacje co do dalszych punków i godzin zbiórek, wyjazdów. Wszystko się zgadzało i było wykonane znakomicie. Nawet w chwili trudności niezależących od Biura Turystycznego ( granica Wietnam) opanowanie kłopotu i sprawna pomoc była wspaniała. Bardzo jestem zachwycona i zadowolona
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem