Opinie klientów o Wielka azjatycka przygoda

5.5 /6
378 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Tomasz Antoni, GORLICE 24.02.2017
Termin pobytu: styczeń 2017

Naprawdę Wielka Azjatycka Przygoda

Zobaczyłem to co było w programie i nawet więcej. Podróżuję z Rainbow od kilkunastu lat i zawsze trafią się jacyś malkontenci. Ale to jest zbiór ludzkich charakterów. Napewno będą tacy, którym będą przeszkadały drobne rzeczy - ale tak jest na wyprawach w dalekie strony.

6.0/6

Grażyna, Łódź 27.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Wielka azjatycka przygoda

Wspaniała wycieczka na przełomie stycznia i lutego po Azji-pozwala poznać najważniejsze zabytki, miejsca, stolice i miasta oraz atmosferę tych miejsc w komfortowej temperaturze. W Tajlandii zachwyca Pałac Królewski w Bangkoku i świątynia z posagiem Szmaragdowego Buddy, Świątynia Złotego Buddy. W Kambodży zespół kamiennych świątyń z czasów rozkwitu Khmerów w Angkorze i fakultatywne zwiedzanie drugiego dnia kompleksu świątyń Banteay Srei- zwanej twierdzą kobiet oraz Prasat Bakong. W Wietnamie niesamowite, partyzanckie tunele Cu- Chi- symbol walki Viet Congu , oraz rejs morski po bajecznej zatoce /UNESCO/ Ha Long warto też fakultatywnie pływać łódkami do zatoczek z jaskiniami/. Hotele były tak usytuowane, że można było zwiedzać w czasie wolnym też oświetlone zabytki nocnego Bangkoku, Siem Reap , Phnom Penh, Sajgonu, Hanoi, poznawać życie ludzi i tych miejsc z bliska. Na wypoczynek wybraliśmy hotel przy plaży - Asia Pattaya ok 3 km od centrum. Z wyboru byliśmy zadowoleni , można było odpoczywać na plaży lub w ogrodzie z basenem. Polecam fakultatywnie - rewię transwestytów i zwiedzić Pattayę nocą, a wrócić taksówką. Jedzenie było urozmaicone, nie brakowało i nikt nie chorował. Woda do picia w hotelach butelkowana , bezpieczniej nie pić wody nie gotowanej i nie myć w niej zębów. Nasza pilotka wspaniała Patrycja wiadomości przekazywała rzeczowo i niezwykle ciekawie. Prezenty trzeba kupować tam gdzie się podobają, bo mogą się już nie powtórzyć, a ceny nie są wygórowane i można się wszędzie targować.

6.0/6

BARBARA ANNA, LUBYCZA KROLEWSKA 23.09.2021

Kambodża, Tajlandia, Wietnam

Profesjonalnie zorganizowana wycieczka. Przecudowne świątynie, ołtarzyki na każdym kroku. Zupełnie odmienna kultura od europejskiej. Po polach widać jak pracowici są ich mieszkańcy. Ha long przepiękny. Pobyt na wyspie na koniec wycieczki dał możliwość wspaniałego aktywnego wypoczynku. Słowem bardzo udany wyjazd.

6.0/6

pieknie spedzony czas 06.07.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

fantastyczna przygoda

Nie ma co opisywać, trzeba polecieć i przeżyć i zobaczyć baaaaaaardzo polecam cały wyjazd, nie mam zastrzeżeń do niczego
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem