Opinie klientów o Wielka azjatycka przygoda

5.5 /6
388 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Mariusz Andrzej, Warszawa 24.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Wielka azjatycka przygoda

To była autentycznie WIELKA AZJATYCKA PRZYGODA.Świetna organizacja na objeździe,maksymalne wykorzystanie czasu na poznanie wszystkich zaplanowanych atrakcji.Wszystkie warunki umowy na objeździe i podczas pobytu zostały spełnione.Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z tej kolejnej naszej wyprawy z firmą Rainbow

6.0/6

Halina, Stara Iwiczna 20.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Hotele bardzo dobre,obsługa ,śniadania extra.

Nawet nie przypuszczaliśmy z mężem, że będzie to bardzo intensywny,bogaty program. Pilot p.Lukasz zrobił dobry kawał roboty.Zwiedzilismy wszystko co było możliwe do zobaczenia.Kambodza,Wietnam,Tajlandiia t o kraje, do których chcialabym powrócić .Cudowna ,niezapomnianą przygoda życia.polecam wszystkim. Pozdrawiam. Dziękuję.

6.0/6

Joanna Grażyna, Warszawa 09.01.2020

Naprawdę Wielka Przygoda :)))

Fantastyczna podróż przez trzy kraje, do których na pewno będziemy chcieli wrócić. Ta wycieczka to przedsmak tego co trzeba zobaczyć w Tajlandii i Wietnamie.

6.0/6

Jerzy 19.04.2014

Uśmiech Indochin - egzotyka, zabytki, przyroda

Wycieczka do Tajlandii, Kambodży, Wietnamu spełnia wszystkie oczekiwania dotyczące poznania tego rejonu Dalekiego Wschodu. Egzotyka tych miejsc zadziwia swoim kolorytem, zapachem, tajemniczością. Świątynie Angkor Wat, Banteay Srei i Angkor Thom pozostaną na zawsze w pamięci. Fascynująca jest również wyprawa na jezioro Tonle Sap w celu zobaczenia kambodżańskich wiosek na wodzie. Prawdziwą ucztą dla oczu jest rejs po zatoce Ha Long. Nawet Ho Chi Minh mimo, że nie przywitał się z nami był ciekawą pozycją zwiedzania Hanoi. Tajlandia fascynuje zabytkami i białym piaskiem plaż. Wycieczka znakomicie przygotowana pod względem organizacyjnym, ilością i różnorodnością zwiedzanych atrakcji turystycznych. Dlatego uśmiech mieszkańców tych krajów przerodził się w uśmiech uczestników wycieczki.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem