Opinie o Wielka azjatycka przygoda

5.5/6
(636 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Intensywność programu
5.3
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wielka azjatycka przygoda

    Kasia 12.01.2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Wycieczka bardzo intensywna, interesująca zakończona trzema dniami wypoczynku. Była to przygoda na wysokim poziomie dzięki między innymi naszej przewodniczce Patrycji, która posiadała bardzo dużą wiedzę , przekazując ją w ciekawy sposób. Organizacja na wysokim poziomie. Jedynie mały minus poziom niektórych hoteli, w których spaliśmy podczas objazdu.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    12

    Super wycieczka

    Halina, Wrocław 25.01.2023 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Polecam wszystkim. Bardzo udana wycieczka. Fajnie zorganizowana. Miło spędzony czas. Dużo ciekawych miejsc do zwiedzania. Super przewodnik. Jak ktoś chce poznać troszkę Azji -bardzo polecam.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wspaniała przygoda

    Darek 25.03.2024 | Termin pobytu: marzec 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Wspaniała przygoda, doskonale dobrany program, Patrycja super przewodniczka, doskonale znająca historię, kulturę i "specyfikę" Azji, standard hoteli oraz wyżywienie na trasie zadowoli nawet bardzo wymagających, tępo zwiedzania dobrane do każdej grupy wiekowej, Komentarz "w pigułce" - było kolorowo, głośno, tłoczno. "tandetnie" a do tego festiwal smaków i zapachów- po prostu niesamowita Azja ze swoją kulturą, zabytkami i różnorodnością, Polecam.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Naprawdę Wielka Azjatycka Przygoda

    Ewa, Kraków 25.03.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Bardzo ciekawy i intensywny program, do realizacji dla każdego, przy super pilotce Paulinie, uczestnikach wycieczki, dużej odpowiedzialności i dyscyplinie uczestników. Warto zobaczyć te kraje, oczywiście, że namiastkę. Kolejny raz wybierasz już kraj, który chcesz dogłębnie zobaczyć. Doskonała organizacja, bardzo dobre wyżywienie, hotele, obsługa. Biuro ma naprawdę bardzo dobrych przedstawicieli w tych krajach. Co do wyprawy - zabytki, które trzeba zobaczyć, powalają na kolana. Paulina - pilot i jednocześnie opiekun naszej grupy, z ogromną wiedzą dotyczącą każdej dziedziny życia w tych krajach. Pomijam zaangażowanie w trudnych sytuacjach, pilotka potrafiła wszystko zorganizować, dyskretnie, cicho i ze spokojem. Kraje cudne, zabytki cudne, przyroda cudna, jedzenie cudne, hotele cudne. Czegóż więcej chcieć. Bardzo, bardzo polecam. Nie zawiodłam się. Mało tego, namówiłam na wyjazd koleżankę i dała radę. Też same zachwyty.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Rewelacja!!!!

    Wojciech, BIAŁYSTOK 30.03.2014 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Każdemu polecam. Należy brać i chłonąć. Rewelacja pod każdym względem.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    faktycznie wielka przygoda!

    Paweł Marcin, Poznań 18.12.2025 | Termin pobytu: listopad 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    no cóż po 9 latach ponownie podróż z biurem Rainbow tym razem wylosowana podróż na 50-te urodziny żony. I przepięknie, ciekawie, 3 kraje niby podobne a jakże różne. perfekcyjna organizacja, logistyka pewnie również dzięki wspaniałej grupie uczestników od młodych ludzi po seniorów. bardzo ciekawy program realizowany od godz porannych do popołudniowych a wieczorem wypady samodzielne na miasto aby dotknąć, poczuć i posmakować miejscowej kultury, kuchni etc. polecamy!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    15

    Wycieczka marzeń

    Małgorzata, Bydgoszcz 25.04.2014 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Bardzo dobrze oceniamy i polecamy a zwlaszcza podroz bezpośrednio liniami PLL LOT-dreamliner-osczędność czasu i wygoda.Program bogaty i dobrze zaplanowany .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    super wycieczka

    Grażyna Małgorzata, Bogumiłów 12.12.2025 | Termin pobytu: listopad 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Doskonały pilot p Łukasz Rainbow ma najlepszych pilotów nigdzie się nie zawiodłam Super organizacja ogromna wiedza i zapał pilota doskonała opieka Nie bierzcie adapterów czajnika kubków wszystko jest w hotelach Program intensywny ważne wygodne buty długie cienkie spodnie więcej niż jedną parę klimat jest wilgotny i gorąco ale nie było komarów Trzeba uważać na jedzenie jak zawsze surowe warzywa i owoce mogą być zdradliwe Polecam wycieczkę i pilota

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    43

    Wielka Azjatycka Przygoda - Spełnienie Marzeń

    Dariusz, KRAKÓW 23.01.2024 | Termin pobytu: grudzień 2023 | Tagi: 26-35 lat, samemu

    Podróż marzeń, na pewno dla osób które szukają mistycznych przeżyć, pięknej architektury, zapierających dech w piersiach krajobrazach i widokach. Trudno w kilku słowach oddać wrażenia i przeżycia po Wielkiej Azjatyckiej Przygodzie- jednak postaram się to przedstawić z mojej perspektywy. Możliwość odwiedzenia 3 krajów w pigułce, położone na półwyspie Indochińskim, przez Nas europejczyków kategoryzowane w ramach jednego kręgu kulturowego, natomiast każdy kraj jest inny, ma rożną kulturę, tradycję i obyczaje Tajlandia, Kambodży, Wietnam - w każdym z tych krajów można znaleźć wszystko - pyszne jedzenie, wspaniałych, autentycznych. zawsze uśmiechniętych i pogodnych ludzi, oszałamiającą przyrodę, najwspanialsze dzieła człowieka. Piękno każdego z tych krajów objawia się na wiele sposobów- żadna opinia, przewodnik, program w TV nie odda przeżyć których tam doświadczysz. Prawdziwy festiwal smaków i kolorów- różne ciekawe i niezwykłe doznania. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno cuda natury ( Zatoka Ha Long Bay) tłoczne i gwarne miasta ( Sajgon, Hanoi, Bangkog) mistyczne i hiponotyzyjące dzieła człowieka ( kompleks świątyń Angkor Wat czy kompleks Świątyń w Bangkoku) Bardzo różnorodna i intensywna wycieczka, pomimo że taki wyjazd nie należy do tanich na prawdę WARTO! Zebrałem kilka wskazówek, których sam szukałem przed wyjazdem a innym mogą się przydać - Warto mieć w bagażu podręcznym krótkie spodenki + podkoszulek - po przylocie temperatura 30 stopni, można szybko się przebrać w toalecie - warto kupować to co nam się podoba w danym momencie z racji tego, że dla niektórych miejsc rzeczy są unikatowy i już nie będzie możliwości powrotu i kupna -najtańsze zakupy w SiemReap w Kambodźy - można się targować i w zasadzie wszędzie można się targować, przy taxówce, przejeździe tuk0-rukiwem, na lokalnych bazarach i straganach - nie warto brać dużej ilości ubrań - na miejscu można kupić ubrania ( podkoszulki, spodenki, klapki, ) -odpowiedni strój do świątyń, spodenki za kolano, zakryte ramiona -owady, insekty - ja wziąłem środek z deet, ale ani razu go nie użyłem, -opalanie - krem z filtem +30 SPF UVA/UVB obowiązkowo - słońce mocne i intensywe, przy wrażliwej jasnej karnacji oparzenie gwarantowane - szczepienia - w rejony w których się jest nie ma obowiązku szczepień -przed wyjazdem warto zażywać probiotyki, w razie dolegliwości żołądkowych wziąć węgiel aktywowany, smectę, coś na biegunkę - kwestia USD - muszą być nowe, najlepiej wydane po 2013 roku, niezniszczone, niezagięte, niepopisane, bo niestety nawet przewodnik nie przyjmie Wam takich, na granicy z Wietnamem odmówili przyjęcia nominału 10 USD z któregoś roku ( nie wiem dokładnie z którego) , z racji że ma słabe zabezpieczenia i może być podrobiony - wydatki = składka po przyjeździe około 290 USD na bilety wstępu do świątyń, pałacy, muzeów , napiwki dla obsługi, bagażowych + wycieczki fakultatywne około 250 USD Także moim zdaniem, żeby niczego sobie nie odmawiać, spróbować wszystkiego warto mieć około 1000 USD na osobę, wziąć trochę jednodolarówek - warto brać wizytówki hoteli - w celu gdy udajecie się na wieczorne, noce zwiedzanie, niektórzy taskówkarze nie mówią dobrze po angielsku więc będziecie mieć pewność że traficie w dobre miejsce - w Kambodży można płacić dolarami, w Tajlandii i Wietnamie trzeba wymieniać na Baty Tajlandzkie i Dongi Wietnamskie - Zdjęcia nie są w ogóle potrzebne, ale jednak z jakichś powodów biuro wymaga Co można przywieźć z wycieczki, jako pamiątkę lub prezent , oczywiście oprócz magnesów: - zaparzacz do kawy i dobrej jakości kawę -czekoladę wietnamską -kandyzowane owoce, suszone mango, cukierki z durianem, cukierki różne smaki - mango, kokos, czekoladki itp itd -jedwabne obrazy, malowane na szkle -perły i kremy z pereł ( HIT dla kobiet) na farmie Pereł w Wietnamie -husty, szale, kapelusze, wachlarze, i masę innych rzeczy wybór jest ogromny

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Wielka Azjatycka Przygoda i wielkie zadowolenie

    MACIEJ, Warszawa 23.12.2022 | Termin pobytu: listopad 2022 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Polecamy ten kierunek wszystkim szukającym wrażeń, pięknych widoków oraz aktywnego wypoczynku! Super trasa, ekscytujące atrakcje i świetna opieka biura oraz przewodników!