Witajcie w Serbii!

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.4 /6 ( 46 opinii ) -46% 100%
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Budapeszt i Belgrad - stolice nad Dunajem • Sremski Karlovci • twierdza Golubac • Żelazne Wrota • Fruszka Gora • Felix Romuliana • cuda serbskiej przyrody - kanion Uvac • winnice - Ivo Andrić i słynny most w Wyszegradzie • Mokra Gora • wioska Emira Kusturicy • koleją przez Serbię • Sarganska Osmica • bośniackie ciekawostki - Jajce i Banja Luka

Terminy i ceny wycieczki 27

1 481 zł
( za osobę / 10 dni )

Data wyjazdu: 31.03.2018

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Słowację na Węgry. Panoramiczne zwiedzanie Budapesztu. Budapeszt to najpiękniej położona stolica nad Dunajem, zobaczymy Plac Bohaterów, Wzgórze Zamkowe z Basztami Rybackimi i kościołem Macieja oraz zapierający dech w piersiach widok na miasto i rzekę z Góry Gellerta. Zakwaterowanie w hotelu w Budapeszcie. Nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu wyjazd z Budapesztu i przejazd do Serbii. Tuż za granicą serbską dotrzemy do Suboticy. W secesyjnym centrum miasta odwiedzimy ratusz, którego wieża jest symbolem miasta i jednocześnie najwyższym punktem w okolicy. Widok z tego miejsca dostarczy wrażeń estetycznych, będziemy podziwiać detale architektoniczne kamienic w stylu węgierskiej secesji. Następnie przejazd w stronę Nowego Sadu - stolicy autonomicznego okręgu Wojwodina. Przejazd do Karłowic (Sremski Karlovci), spacer po barokowym centrum miasta - Pałac Patriarchy, cerkiew św. Mikołaja, najstarsze gimnazjum serbskie, fontanna „Cztery Lwy” oraz Kościół Pokoju - miejsce podpisania Pokoju Karłowickiego, który zmienił mapę tej części Europy. Region Fruszka Gora słynie z monastyrów oraz uprawy winorośli, odwiedzimy jedną z miejscowych winiarni (degustacja win i tradycyjnych przekąsek) oraz jeden z kilkunastu monastyrów Fruszkiej Gory. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele**/ *** (8 noclegów: na Węgrzech - 1, w Serbii - 6, w Bośni i Hercegowinie - 1).
Pokoje: wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami, wc, często z balkonami.
Do dyspozycji gości: na miejscu bar, restauracja i recepcja, niektóre hotele posiadają basen
Wyżywienie: śniadania kontynentalne wzmocnione i obiadokolacje Naszym zdaniem: Kategoria lokalna: **/***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (8 rozpoczętych dób hotelowych), 8 śniadań i 7 obiadokolacji (w hotelu na Węgrzech tylko śniadanie), program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide-orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników – około 120 EUR, płatne obligatoryjnie pilotowi na miejscu oraz innych wydatków osobistych. Dodatkowo płatna opłata klimatyczna, ok. 1 EUR/dzień/os.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/witajcie-w-serbii/zakwaterowanie-cse
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.4 Ocena ogólna tej wycieczki
5.4
Program wycieczki
5.6
Pilot
5.3
Transport
4.8
Zakwaterowanie
4.7
Wyżywienie
4.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.