Witajcie w Serbii!

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.5 /6 ( 58 opinii )
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Budapeszt i Belgrad - stolice nad Dunajem • Sremski Karlovci • twierdza Golubac • Żelazne Wrota • Fruszka Gora • Felix Romuliana • cuda serbskiej przyrody - kanion Uvac • winnice - Ivo Andrić i słynny most w Wyszegradzie • Mokra Gora • wioska Emira Kusturicy • koleją przez Serbię • Sarganska Osmica • bośniackie ciekawostki - Jajce i Banja Luka

Terminy i ceny wycieczki 17

1 731 zł
1 631 zł
( za osobę / 10 dni )
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Słowację na Węgry. Panoramiczne zwiedzanie Budapesztu. Budapeszt to najpiękniej położona stolica nad Dunajem, zobaczymy Plac Bohaterów, Wzgórze Zamkowe z Basztami Rybackimi i kościołem Macieja oraz zapierający dech w piersiach widok na miasto i rzekę z Góry Gellerta. Zakwaterowanie w hotelu w Budapeszcie. Nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu wyjazd z Budapesztu i przejazd do Serbii. Tuż za granicą serbską dotrzemy do Suboticy. W secesyjnym centrum miasta odwiedzimy ratusz, którego wieża jest symbolem miasta i jednocześnie najwyższym punktem w okolicy. Miasto słynie z kamienic w stylu węgierskiej secesji. Następnie przejazd w stronę Nowego Sadu - stolicy autonomicznego okręgu Wojwodina. Przejazd do Karłowic (Sremski Karlovci), spacer po barokowym centrum miasta - Pałac Patriarchy, cerkiew św. Mikołaja, najstarsze gimnazjum serbskie, fontanna „Cztery Lwy” oraz Kościół Pokoju - miejsce podpisania Pokoju Karłowickiego, który zmienił mapę tej części Europy. Region Fruszka Gora słynie z uprawy winorośli, odwiedzimy jedną z miejscowych winiarni (degustacja win i tradycyjnych przekąsek). Odwiedzimy też twierdzę Pietrovaradin położona nad Dunajem, naprzeciw Nowego Sadu, zwaną Gibraltarem Dunaju, Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele**/ *** (8 noclegów: na Węgrzech - 1, w Serbii - 6, w Bośni i Hercegowinie - 1). P
okoje: wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami, wc, często z balkonami.
Do dyspozycji gości: na miejscu bar, restauracja i recepcja, niektóre hotele posiadają basen
Wyżywienie: śniadania kontynentalne wzmocnione i obiadokolacje Naszym zdaniem: Kategoria lokalna: **/***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (8 rozpoczętych dób hotelowych), 8 śniadań i 7 obiadokolacji (w hotelu na Węgrzech tylko śniadanie), program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide-orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników – około 120 EUR/os, płatne obligatoryjnie pilotowi na miejscu, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/witajcie-w-serbii/zakwaterowanie-cse
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.5

Ocena ogólna tej wycieczki

5.5
Program wycieczki
5.7
Pilot
5.3
Transport
4.9
Zakwaterowanie
4.8
Wyżywienie
4.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.