Twierdza Golubac

Felix Romuliana

Ratusz, Subotica

Twierdza Pietrovaradin, Nowy Sad

Pomnik króla Decebala, Żelazne Wrota

Żelazne Wrota

Smederevo

Kompleks klasztorny, Studenica

Kanion rzeki Uvac

Budapeszt

Karłowice

Most na Drimie

Kolejka wąskotorowa Szargańska Osmica

Witajcie w Serbii!

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.4 /6 ( 73 opinii )
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Budapeszt i Belgrad - stolice nad Dunajem • Sremski Karlovci • twierdza Golubac • Żelazne Wrota • Fruszka Gora • Felix Romuliana • cuda serbskiej przyrody - kanion Uvac • winnice - Ivo Andrić i słynny most w Wyszegradzie • Mokra Gora • wioska Emira Kusturicy • koleją przez Serbię • Sarganska Osmica • Sarajevo • bośniackie ciekawostki - Jajce i Banja Luka

Terminy i ceny wycieczki 27

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Słowację na Węgry. Panoramiczne zwiedzanie Budapesztu. Budapeszt to najpiękniej położona stolica nad Dunajem, zobaczymy Plac Bohaterów, Wzgórze Zamkowe z Basztami Rybackimi i kościołem Macieja oraz zapierający dech w piersiach widok na miasto i rzekę z Góry Gellerta. Zakwaterowanie w hotelu w Budapeszcie lub okolicach. Nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu wyjazd z Budapesztu i przejazd do Serbii. Tuż za granicą serbską dotrzemy do Suboticy. W secesyjnym centrum miasta odwiedzimy ratusz, którego wieża jest symbolem miasta i jednocześnie najwyższym punktem w okolicy. Miasto słynie z kamienic w stylu węgierskiej secesji. Przejazd w stronę Nowego Sadu - stolicy autonomicznego okręgu Wojwodina, a następnie do Karłowic (Sremski Karlovci). Spacer po barokowym centrum miasta - Pałac Patriarchy, cerkiew św. Mikołaja, najstarsze gimnazjum serbskie, fontanna „Cztery Lwy” oraz Kościół Pokoju - miejsce podpisania Pokoju Karłowickiego, który zmienił mapę tej części Europy. Region Fruszka Gora słynie z uprawy winorośli, odwiedzimy jedną z miejscowych winiarni (degustacja win i tradycyjnych przekąsek). Wejdziemy też na twierdzę Petrovaradin położoną nad Dunajem, naprzeciw Nowego Sadu, zwaną Gibraltarem Dunaju. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele**/ *** (8 noclegów: na Węgrzech - 1, w Serbii - 6, w Bośni i Hercegowinie - 1). P
okoje: wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami, wc, często z balkonami.
Do dyspozycji gości: na miejscu bar, restauracja i recepcja, niektóre hotele posiadają basen
Wyżywienie: śniadania kontynentalne wzmocnione i obiadokolacje Naszym zdaniem: Kategoria lokalna: **/***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (8 rozpoczętych dób hotelowych), 8 śniadań i 7 obiadokolacji (w hotelu na Węgrzech tylko śniadanie), program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide-orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników – około 112 EUR/os, płatne pilotowi na miejscu, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistychRozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/witajcie-w-serbii/zakwaterowanie-cse
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Dodaj opinię

5.4

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Bośni i Hercegowinie! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon