ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Włochy, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Włochy
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Włochy Last Minute

Znaleziono 5 ofert

Last Minute!
4.5/6  21 ocen
Objazd • Włochy: Lacjum - Toskania - Wenecja Euganejska - Kampania - Capri
02.10.2022 (9 dni)
inne terminy
Warszawa Chopin/
Śniadania
Last Minute!
5.0/6  405 ocen
Objazd + wypoczynek • Włochy: Sycylia
02.10.2022 (7 dni)
inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania
Last Minute!
5.5/6  87 ocen
Objazd • Włochy: Lacjum
06.10.2022 (5 dni)
inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania
Last Minute!
5.1/6  38 ocen
Objazd • Włochy: Lacjum
07.10.2022 (7 dni)
inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania
Last Minute!
Objazd • Włochy: Lacjum
14.10.2022 (7 dni)
inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania
państwo krajobraz
flaga Last minute Włochy

Słoneczna Italia na Last Minute

Włochy to dla wielu wymarzone miejsce na odpoczynek. Piękno przyrody, długi pas wybrzeża, malownicze zatoczki, romantyczne miasteczka, ogromne dziedzictwo kulturowe oraz słynna włoska gościnność, sprawiają że do Włoch zwyczajnie chce się wracać! Każdy z regionów skrywa w sobie coś niesamowitego. Majestatyczne Alpy i Apeniny, słynąca z wina czy pejzaży Toskania, starożytny Rzym, aż w końcu gorące Sycylia i Sardynia. Wszędzie tu odnajdziemy jedyne w swoim rodzaju miejsca, które na zawsze zapadną w naszej pamięci. Wszystkie je łączy natomiast przyjemny śródziemnomorski klimat i słoneczna pogoda. W miesiącach letnich średnia dobowa temperatura to 24-27 stopni (wartości te mogą być niższe dla obszarów górskich). Temperatura wody wynosi zaś 21-24 stopni. Zarówno zachodnie, jak i wschodnie wybrzeże to idealne miejsce do korzystania z uroków lata!

Odkryj piękno krajobrazów – Last Minute we Włoszech

Krajobrazy jak z obrazka, przepiękne pejzaże, pełne zróżnicowanej przyrody. Takie właśnie są Włochy. Kraj, który na stosunkowo niewielkiej powierzchni skrywa niesamowite wręcz scenerie. Znajdziemy tu trzy duże wyspy: Sardynie, Sycylię oraz Elbę, jak również wiele mniejszych, z których każda oferuje przepiękne plaże, gorącą wodę oraz typowo włoskie malownicze miasteczka. Przenosząc się na kontynent znajdziemy góry, wzgórza i pagórki, które dominują w tutejszym krajobrazie. We Włoszech właśnie znajduje się najdalej wysunięty na południe lodowiec: Calderona. Włochy są też krajem niezwykłych jezior, takich jak Como, Garda czy Maggiore. Są one pięknie wkomponowane pomiędzy obszary górskie, a okalające je niziny. Wreszcie Włochy to także wulkany: czynne, jak i wygasłe. Do najsłynniejszych należą oczywiście Etna i Wezuwiusz. Last Minute we Włoszech to świetna okazja, aby poznać tutejsze niepowtarzalne krajobrazy i zachwycić się pięknem natury.

Wypoczywaj na jednej z tysięcy plaż – Last Minute we Włoszech

Półwysep Apeniński obfituje w piękne, piaszczyste plaże. Zarówno Sardynia, Sycylia czy Lampedusa, jak również wybrzeża Adriatyku, Morza Jońskiego czy Tyrreńskiego urzekają co roku gości z całego świata. Luksusowe Positano położone nad Morzem Tyrreńskim grało w wielu filmach. Monterosso al Mare z kolei stanowi idealną propozycję dla miłośników spokojnych, rodzinnych wakacji. Poszukujący romantycznych zakątków znajdą je w przepięknym Sardyńskim Algherro. Sycylijskie San Vito lo Capo urzeka zaś fanów pięknych krajobrazów, stanowiąc dla wielu najpiękniejszą plażę w całych Włoszech. Nie sposób wymienić wszystkich miejsc wartych zobaczenia! Last Minute we Włoszech to wspaniały wakacyjny prezent dla wszystkich kochających odpoczynek nad morzem!