Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Tryptyk Albański – Tirana, Kruja i Berat

5.2/6 (68 opinii)
5.2/6
68 opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 5.0/6

    Wszystko w porządku, warto zobaczyć trzy miasta w Albani aby mieć trochę rozeznania. Jednak trzeba się zastanowić jeżeli chce się wybrać na wycieczkę z małymi dziećmi, jest to cały dzień chodzenia. Warto patrzeć gdzie jest najwięcej ludzi aby wybierać restauracje.

    Dominika, Sosnowiec 29.07.2024  | Termin pobytu: lipiec 2024

    3/3 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    Berat piękny i smaczna kawa i byrek, Tirana - dziwne miasto, jakby wyludnione i ta monumentalna zabudowa.

    Jarosław, Redlica 11.09.2023  | Termin pobytu: sierpień 2023

    2/3 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    "Tryptyk Albański - Berat, Tirana i Kruje" bo w takiej kolejności odbywa się zwiedzanie, jest wycieczką, na którą zdecydowanie warto się wybrać, ponieważ w ten sposób (dość szybki) jesteśmy wstanie w jeden dzień poznać bliżej Albanię, jej kulturę, krajobrazy i zwyczaje. W Beracie jest trochę męcząco ze względu na dużą ilość spacerów pod górę, myślę, że temperatura dała nam w kość. W Beracie mieliśmy też okazję spróbować lokalnego przysmaku, który również polecam - tzw. byrka ;) Tirana jako stolica przywitała nas zupełnie inną infrastrukturą oraz licznymi rzeźbami. Tutaj mieliśmy czas wolny na posiłek lub zakup pamiątek, lecz z tym drugim warto zaczekać aż do Kruji, gdzie jest o wiele większy wybór i zdecydowanie lepsze ceny. Można nawet było spotkać napis "Taniej niż w Biedronce" ;) Odległość między następującymi lokalizacjami pozwala na odpoczynek w klimatyzowanym autobusie, bowiem czas drogi to około 1,5 godziny. Warto zauważyć, że wycieczka ta jest dosłownie całodzienna, toteż jeden dzień odpada z plażowania czy leniuchowania na leżaczku ;P

    Anna, Grodzisk Wielkopolski 01.08.2024  | Termin pobytu: lipiec 2024

    5/7 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    wycieczka godna polecenia, bardzo fajne miejsca do zwiedzania. Pilot Pan Marcin ok. kolacja gruzińska nie warta swojej ceny

    Michał, Warszawa 31.10.2022

    9/9 uznało opinię za pomocną