Opinie klientów o Wzdłuż Adriatyku

5.3 /6
408 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.6
Transport
5.1
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Kasia 11.05.2017

Bardzo udany urlop

Wycieczka odbyła się 29.04-05.05. 2017r. Widoki niesamowite, często zatykające dech w piersiach. Sama podróż autokarem z Polski do Chorwacji troszkę męcząca, ale to jedyny minus tej wycieczki. Pani Marta -,nasz pilot okazała się od samego początku osobą bardzo zaangażowaną i służącą pomocą na każdym kroku.Program imprezy był bardzo ciekawy i urozmaicony, od ciekawych zabytków po przepiękne dzieła natury. Jestem pełna podziwu dla Pani Marty, za cierpliwość i umijętności prowadzenia licznej grupy dorosłych ludzi, którzy to często zachowywali się jak dzieci, a to przerywając wypowiedzi lub narzekając, uważam bezpodstawnie na "niedogodności". Serdecznie polecam wszystkim chętnym odwiedzić Chorwację z biurem Rainbow i Panią Martą:)

6.0/6

Barbara, Rzeszow 08.06.2015

zapomnienie

Wycieczka byla swietnie zorganizowana.Pogoda sloneczna a widoki niezapomniane.Polecam kazdemu bo zadne slowa nie oddzadza atmosfery, ktora spowodowala, ze zapomnialam o wszystkich klopotach.

6.0/6

Sławka 22.04.2014

W blasku ciepłego morza

Ciepłe morze, pyszne lody, duuuuużo słońca. Piękna wycieczka, kwintesencja lata i udanych wakacji

6.0/6

Anna, Kokieć 26.07.2015

Niezapomniane chwile!

11.07-17.07 2015 Wycieczka niesamowita. Na pewno rozwinęła we mnie jeszcze większą miłość do podróżowania. Nasza pilotka p.Klaudia to pilot idealny. Miła, kulturalna i z przeogromną wiedzą. Słuchając jej opowieści nie było mowy o nudzie. Przewodnicy miejscowi, to także właściwe osoby na właściwym miejscu. Szczególnie p. Jan! Hotele niemal przy samym morzu. Najlepszy hotel w Neum, piękny widok z balkonu. Wyżywienie bez zastrzeżeń, panowie kierowcy: praca na najwyższym poziomie, a dzięki częstym postojom nie odczuwało się trudów podróży. Spotkały nas duże upały, więc konieczne było nakrycie głowy. Z kolei w jaskini w Słowenii przyda się coś cieplejszego. Było dużo czasu wolnego w każdym miejscu, które odwiedziliśmy. I oczywiście sama Chorwacja to coś czego nie da się zapomnieć. Krajobrazy, morze, góry, a także niezwykle mili ludzie sprawiają, że jest to miejsce do którego chce się wrócić. Jeśli chodzi o mnie to czułam się tam jak w raju, i polecam bardzo gorąco każdemu!!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem