Ibis Deira

5.2/6 (84 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Ibis Deira
Galeria (14)
Ibis Deira
Ibis Deira
Ibis Deira
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Ibis Deira

5.2 / 6(84 opinie)
Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.0
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Tomasz 25.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Super listopad ! nie mogło być lepiej!

Hotel nie ma kompletnie żadnego minusa. Bogate śniadania. Ma najlepsze położenie, po wyjściu jakieś 400m do stacji metra, po drugiej stronie galeria, w której jest Carrefour, uwaga ceny niższe niż w pl :) kilka wskazówek : - można korzystać z basenu hotelu novotel, wystarczy przejść przez restauracje, recepcję novotela i wjechać winda na basen. Nikt o nic nie pyta - bus na plażę 1 raz dziennie wyjazd 9.30 powrót 15. Trzeba iść do hotelu novotel dzień przed i się zapisac na busa. - przy zakwaterowaniu pobierana opłata klimatyczna 70 aed za pokój, można karta. Generalnie warto mieć kartę revolut, nie wynieśliśmy żadnej gotówki, wszystko płaciliśmy revolutem. - srebrne karty nol kupuje się w okienku informacji na każdej stacji metra, potem są automaty gdzie można je doładowywać. Jeździliśmy tydzień bardzo dużo wydaliśmy około 80aed na osobę. -kilka razy pojechac na fontanny, od hotelu metrem 25min potem długim korytarzem do dubai Mall, przejść przez galerie zoabczyc akwarium i jesteśmy na fontannach. Przejść fontanny do okola, po drugiej stronie jest duży trawnik na którym można sobie poleżeć :) - po wyjściu z hotelu na główna ulice skręcić w lewo i za jakieś 200 m jeść w restauracji walkers. W środku dużo hindosow. Najlepsza knajpa w okolicy obiadu po 25zl uwaga jedna porcja na 2 os! Nie zamawiać 2 na 1 os nie do przejedzenia. :) - w pokoju codziennie woda, jest deska do prasowania, klimatyzacja, -w połowie listopada 30 stopni w nocy 28. W metrze mocna klima i w galeriach warto mieć do zarzucenia jakąś koszule. - nie trzeba chodzić pozakrywanym, wszyscy ubierają się nornalnie. - transfer z abu dabi 2.5h

6.0/6

Ala, Łódź 20.03.2022

Idealny wypoczynek

Świetna lokalizacja, 2 min do metro, uprzejma obsługa hotelowa, bardzo dobre i uczciwe rezydentki. Trochę monotonne jedzenie w hotelu.
Pokaż więcej opinii (82)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem