Opinie klientów o Austria, Włochy, Szwajcaria i Niemcy – Alpejska podróż!

4.7 /6
Intensywność programu
4.5
Pilot
5.2
Program wycieczki
5.3
Transport
4.8
Wyżywienie
3.6
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Adrianna, Kraków 26.06.2019

Niezapomniane wrażenia

Bardzo ciekawa wycieczka. Długa trasa pozwala na zwiedzenie sporej ilości miejsc. Organizacja bardzo sprawna. Dobrze zaplanowany czas zwiedzania.

6.0/6

Irena Zofia, Warszawa 10.07.2019

AUSTRIA, WŁOCHY, SZWAJCARIA, I NIEMCY - ALPEJSKA PODRÓŻ

Piękna wycieczka, program wspaniale zrealizowany, wiele cudownych wrażeń, pilotka bardzo, bardzo sympatyczna z niesamowitym zasobem wiedzy.Atmosfera bardzo przyjazna .Pogoda udana. Polecam wszystkim tą wspaniałą podróż po tylu ciekawych miejscach.

6.0/6

Bożena i Mirek z Warszawy 14.06.2019

Piękny objazd pod każdym względem❤🌹01.06.-10.06.2019

Bardzo polecamy tę wspaniałą niezapomnianą wycieczkę.Raj dla oczu i serca.

6.0/6

P.K. 14.06.2019

Austria, Włochy, Szwajcaria i Niemcy – Alpejska podróż! - termin 1.06 - 10.06

Ogólnie wycieczkę uważam za bardzo udaną. Program jest bardzo ciekawy, i miasta, i piękne widoki . Według mnie spokojne tempo, brak bieganiny od miejsca A do miejsca B. Program nie jest przeładowany kościołami. Jest czas wolny na lody, aperol spritz, czy pyszną bruschettę. Zła opinie o wycieczce w żaden sposób się nie sprawdziła. Hotele czyste, jedzenie bardzo dobre, pyszne obiadokolacje, które polecam wykupić. Sympatyczna p. Agnieszka pilotowała wycieczkę, czułyśmy się "zaopiekowane" pod każdym względem. Zmiana miejsca przesiadkowego w Woszczycach (Zajazd Kasztelański jest w remoncie). W nowym miejscu jest gdzie pochodzić, łazienki wymagają remontu, ale względnie czysto było, płatne 2 zł. Jedzenia nie próbowałyśmy, więc nie mogę się wypowiedzieć.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem