Opinie klientów o Drita Resort & Spa

4.8 /6
34 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
4.6
Pokój
5.1
Położenie i okolica
4.2
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.5/6

Wojtek z żoną z Łodzi 03.09.2015

Drita OK

Ogólnie pobyt w tym hotelu uważam za udany aczkolwiek nie jestem pewien do końca czy zasługuje on na pięć gwiazdek. W czterogwiazdkowym hotelu w Hiszpanii pokoje, balkony, telewizory były o wiele większe. Jest fajnie położony na samym końcu Kargicak z dala od miejskiego zgiełku, na czym nam bardzo zależało. My mieliśmy pokój na ostatnim piętrze z widokiem na morze - widok przecudowny. Gorzej u znajomych, mających pokój z drugiej strony na I piętrze z widokiem na brudną ulicę i szklarnie z bananowcami. Denerwujące były psujące się windy i kolejka do nich na parterze w momencie działającej jednej z nich. Nam brakowało w restauracji owoców morza a jesteśmy smakoszami ich. Obsługa hotelu była miła i sympatyczna. Rezydent praktycznie nie był nam potrzebny, ponieważ wszelkie dodatkowe imprezy jak wycieczki organizowaliśmy sobie we własnym zakresie, poprzez miejscowe polskie biura turystyczne będące o wiele tańsze. Utrapieniem w hotelu, na basenie i plaży była grupa ciągle pijanych, hałaśliwych i prymitywnych Rosjan. Po ich wyjeździe wszyscy odetchnęli z ulgą. W sumie polecam ten hotel !!!

4.5/6

Katarzyna, Nowogard 11.09.2015

Wspomnienia lata sierpień 2015...

Nasz pobyt trwał od 12.08 do 19.08.2015,para 42-47 lat; sam hotel na pewno nie na 5 *, chyba że w Turcji ocenia się inaczej standardy. Tu dała bym 2* góra 3* Pokój nie był jakiś super duży ale dla nas dwojga w zupełności wystarczający, łazienka na pewno do remontu; widok z balkonu na basen hotelowy a w dalszej części na palmy i morze. Z drugiej strony hotelu pokoje częściowo po remoncie a widok wychodził na szkielet nowo budowanego hotelu a w oddali prezentowały się góry. Brak klimatyzacji na korytarzach i przy recepcji na pewno duży minus.. Miejsca przy basenie mogło być odrobine więcej ale tragedii nie było. Do plaży nie daleko prowadziło przejście tunelem ok. 50m pod ulicą, dziwię się, że nie którym strasznie to przeszkadzało, bo nie jednokrotnie inni do plaży mieli o wiele dalej piechotą lub nawet ich podwożono, a tu spokojnie można było przejść. Sama plaża kamienisto piaszczysta, mnie nie przeszkadzało to, leżaków mnóstwo, mini barek pod ręką i przekąsić też można co nie co było. Niestety toalety ogólnodostępne zarówno na plaży jak i przy basenie wymagają częstszego zaglądania przez obsługę.(choć to również świadczy o kulturze osobistej korzystających!!!!!) Panie sprzątające starały się jak mogły, ręczniki wymieniane codziennie, obsługa na recepcji jeśli chodzi o nas miła..nie musiałam "dopłacić do lepszego pokoju" jak inni sugerowali ..Obsługa na barze miła a po kilku napiwkach była jeszcze milsza:) Stołówka..miejsc bardzo dużo, obsługi też, jedzenie jak dla nas nie do przejedzenia przyczepiam się do owoców a właściwie do ich braku, pomijam arbuza i melona, bo to tu standard ale jabłka czy pomarańcze dużo do życzenia jeśli chodzi o świeżość i to tyle z listy owoców. Animacji mogło by być więcej, o 23.00 kończyła się rozrywka na tarasie hotelowym. Okolica spokojna, sam hotel może nie dla rodzin z dziećmi..mało atrakcji dla dzieci .. dla nas w sam raz..może tylko jeszcze gdyby właściciele pomyśleli o tańcach dla dorosłych na terenie ośrodka, na pewno by to urozmaiciło pobyt.. do małego ryneczku bardzo blisko( rozkładany jest w piątki) a ok. 300m dalej dzielnica handlowa. Do Alani ok 15 km kursują busiki i autobusy za 1 euro bez problemu zatrzymują się i dojeżdżają do centrum handlowego gdzie jest bazar przy bazarze i mnóstwo gastronomii.. Jeśli chodzi o gości z Rosji akurat nie było ich bardzo dużo ale w połowie naszego pobytu nieliczna grupa dojechała nieco głośniejsza..no ale:) I jeszcze kilka słów o transferze z i na lotnisko; na pewno zbyt długi i męczący:( Muszę też ocenić same biuro Rainbow Tours, zacznę od Pani Reni ( Szczecin GALAXY),gdzie kupiliśmy wyjazd przemiła osoba, rezydent który nas witał sympatyczny i pomocny, jego koleżanka z którą byliśmy na małej wycieczce również sympatyczna i na koniec samą organizację muszę ocenić na 5!! Wróciliśmy wypoczęci na pewno odwiedzimy Turcję jeszcze:)

4.5/6

Jadwiga, Przemyśl 02.08.2015

Jednak - nie 5 gwiazdek... Może 4?

Wszystko byłoby ok, gdyby nie parę szczegółów...

4.0/6

Andrzej, Kozakowice Górne 27.04.2014

Daleko od cywilizacji

Brak możliwości spędzania czasu poza hotelem.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem